ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

15 Δεκ 2017

Ορισμός διαιτητών 16-17/12/2017


  ΣΑΒΒΑΤΟ  16-12-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΜΙΛΕΩΝ                              69                 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΜΑΡΑ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  16-12-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             70                 ΑΕ  ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   71                 ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         72                 ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                       ΣΑΒΒΑΤΟ  16-12-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       73                 ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΣΠΙΤΗ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  16-12-2017  ΩΡΑ  11:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                74                 ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΟΥΡΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΞΟΥΡΙΑ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  16-12-2017  ΩΡΑ  12:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             75                 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΠΝΙΣΗ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   76                 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ   16-12-2017  ΩΡΑ  15:00
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     384              ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΑΨΑΛΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         385              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                    386              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΣΟΥΖΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΣΑΜΠΑΣ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        387              ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΕΚΕΛΟΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΞΟΥΡΙΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           388              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΛΙΟΝΑΣ - ΜΠΑΚΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΜΟΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΠΑΝΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                389              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    390              ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΟΥΡΤΟΥ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           391              ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΜΠΡΟΥ  – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ ΧΑΡ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΠΟΝΙΑ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   392              ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΤΣΟΥΝΗ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  17-12-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)         
ΛΟΥΤΡΟΥ                              77                 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        78                 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΤΣΟΥΝΗ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  17-12-2017  ΩΡΑ  11:00
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                393              ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  17-12-2017  ΩΡΑ  15:00
ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             394              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΤΑΚΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΠΟΝΙΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΑΣΤΑΚΟΥ                              395              ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΡΑΠΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΧΡΕΛΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                396              ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΚΑΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΓΟΥΛΑΣ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   397              ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΓΙΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ
ΡΗΓΑΝΑ                                 398              ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                       ΘΕΟΦΙΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΜΑΡΑ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                399              ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. - ΠΑΛΙΟΥΡΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                        400              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΜΠΟΥ
ΡΙΓΑΝΗΣ                                401              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΑΜΠΑΣ – ΒΑΪΝΑΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΖΑΡΚΑΔΑ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                     402              ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΛΙΑΣΚΟΥ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΤΣΑΜΠΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΛΑΜΠΡΟΥ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.