ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

26 Νοε 2017

Β' ΕΠΣΝΑ: Αποτελέσματα και βαθμολογία 9ης αγωνιστικής


Αποτελέσματα Β' ΕΠΣΝΑ (9η αγωνιστική)
1ος όμιλος – www.olatagoal.gr
Ημ. & ΏραΑναμέτρησηΣκορ
Σάβ.15:00ΑΟ Ζευγαρακίου - Αχιλλέας Γραμματικούς2-1
Σάβ.15:00ΑΕ Παλαιοπαναγιάς - ΑΟ Λυγιάς0-3
Κυρ.15:00Ακαδημία Ευηνοχωρίου - ΑΕ Οινιαδών4-1
Κυρ.15:00Παιανία Μάστρου - Αλικυρναϊκός Αγίου Θωμά2-3
Κυρ.15:00Αστέρας Μεσολογγίου - Ακαδημία Ναυπάκτου2-3
Ρεπό ΑΟ Χάλκειας
2ος όμιλος – www.olatagoal.gr
Σάβ.15:00Ολυμπιακός Παναιτωλίου - Δόξα Καινουργίου1-4
Σάβ.15:00ΠΑΟ Αγρινίου - ΑΟ Ρηγανά1-0
Κυρ.11:00Αστέρας Καμαρούλας - ΑΕ Αγίου Δημητρίου1-1
Κυρ.15:00ΑΕ Μακρυνειακός - Ελπίδες Αγρινίου1-0
Κυρ.15:00ΑΕΚ Αγίου Κων/νου - Αναγέννηση Θέρμου3-0
Κυρ.15:00 Αστέρας Αγρινίου - Άτλαντες Αγρινίου3-1
                            
3ος όμιλος – www.olatagoal.gr
Σάβ.15:00Αναγέννηση Στάνου - Μεδεών Κατούνας0-2
Σάβ.15:00Άρης Λεπενούς - ΑΟ Ελαιοφύτου0-3
Σάβ.15:00Αλυζιακός Μύτικα - Πυραμίς Σαρδίνιων 6-1
Κυρ.15:00Ιδομενέας Εμπεσσού - Δάφνη 1-3
Κυρ.15:00Ομόνοια Κεχρινιάς - Ακαρνανικός Φυτειών0-3
Κυρ.15:00Αετός Ξηρομέρου - ΑΟ Κανδήλας0-5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ


ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΑ
ΑΓΩΝΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
1
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
8
19
20-8
2
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
8
17
21-7
3
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
8
17
18-6
4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
8
15
11-12
5
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
9
15
15-8
6
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
8
14
13-6
7
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
8
9
7-15
8
ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
8
7
8-16
9
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
9
7
8-23
10
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
8
6
4-15
11
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
8
3
7-16

2ος ΟΜΙΛΟΣ


ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
1
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20
15-7
2
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
20
22-7
3
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
20
30-6
4
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19
17-8
5
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
19
11-6
6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
12
12-16
7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
11
13-20
8
ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
10
19-16
9
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
10
12-23
10
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
9
10-12
11
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
2
6-26
12
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
0
3-23

3ος ΟΜΙΛΟΣ


ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
1
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
23
25-6
2
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
20
18-5
3
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
18
16-8
4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
16
20-13
5
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
16
14-11
6
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
15
12-9
7
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
13
20-18
8
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
10
13-13
9
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
9
15-24
10
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
7
16-15
11
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
6
9-23
12
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
0
3-36





« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.