ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

30 Νοε 2017

Οι διαιτητές της 8ης αγωνιστικής στη Γ΄ Εθνική

Οι διαιτητές της 8ης αγωνιστικής στους τέσσερις ομίλους της Γ΄ Εθνικής.

Κυριακή 3 Δεκεμβρίου

1ος Όμιλος

Λεχαίου 17.00 Ολυμπιάδα Λ.-Οίαξ Ναυπλίου Καμήτσος-Ελ Ανύ (Ελένης)
Κ.Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Μαντήλας-Ασημακάκη (Κωστής)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-ΕΑ Πατρών Μπανασάκης-Μαρίγλη (Ευστρατίου)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Καλαμάτα 1980 Σκαλτσής-Παπαδόπουλος Χ. (Κοκορδάτος)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Γλαύκος Λιότσιος-Κουτσοδήμος (Παπαδόπουλος Στ.)
Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΚΑΠ Αντωνίου-Αθανασόπουλος (Φαλούκας)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Ακράτα Δημόπουλος-Μαρινάκης (Θεοδωρόπουλος)

2ος Όμιλος

Κοκκινιάς (2ο ΓΕΛ) 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Έσπερος Ορφανός Ιορ.-Τηγάνης (Τζουβάρας)
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Χανιά Χριστινάκης-Μαραγκάκης (Γιαννακουδάκης)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 15.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Καρακάσης-Γεράνιος (Πετρίδης Ν.)
Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 Παναγίτσα-Άρης Νίκαιας Τσακαλογιάννης-Κρεσταινίτης (Κάλφα)
Πετρούπολης 17.00 Άρης Π.-Λοκρός Χατζημάρκος-Καρανικόλα Ελ. (Λιμνιάτης)
Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Ερμής Σχηματαρίου Γερακίνης-Λελούδας (Βαρνάς)

3ος Όμιλος

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Νικόπολη Πρέβεζας Σταθόπουλος-Καββαδάς (Μπέστιας)
Πολυκάστρου 15.00 Εύαθλος-Φαίακας Φουτζήλας-Πετανίδου (Ελευθεριάδης Παν.)
Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-Φίλιππος Βέροιας Τσαπλής-Κατωτικίδης (Γκαρτζονίκας)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων  20.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Πρωτέας Γρεβενών Παπαγεωργίου-Καλέσης (Ράπτης)
Πτολεμαϊδας 17.00 Πτολεμαϊδα-Ιωνικός Ιωνίας Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Μπαταούλα)
Βικέλας 17.00 Βέροια-Ζέφυρος 02 Παριανόπουλος-Δολγύρας (Μελανίδης)

4ος Όμιλος

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Κένταυρος Καλ. Τζιοπάνος Γ.-Γραικός (Γκουρτζελίδης)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-ΧΑΝΘ Ελευθεριάδης-Εκιζόγλου (Μπρίγκος)
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Αστέρας Σίνδου Παπαδόπουλος Χ.-Μαλτέσιος (Φωτιάδης)
Πολύγυρου 18.00 Πολύγυρος-Κομοτηνή Σιταρίδης-Λουλουδιάδης (Μήτσιου)
ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Ευκαρπία Τσοκόλης-Κουκουλεκίδης (Παπαδόπουλος Ν.)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-ΜΕΝΤ Πράττος-Παπαθανασίου (Τζιοπάνος)
Ν. Σκοπού 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Απόλλων Καλ. Κολοκυθάς-Γιαννούλης Στ. (Γιαβρής)
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.