ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

2 Νοε 2017

Οι αγώνες της ΕΠΣΝΑ από τις 8 έως τις 15 Νοεμβρίου

Το πρόγραμμα των αγώνων από τις 8 έως τις 15 Νοεμβρίου ανακοίνωσε η ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                                  ΤΕΤΑΡΤΗ  8-11-2017  ΩΡΑ  15:00
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                          ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  11-11-2017  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  11-11-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  11-11-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  11-11-2017  ΩΡΑ  12:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ   11-11-2017  ΩΡΑ  15:00
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΧΘΙΩΝ                                   ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                          ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                     ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΣΠΑΡΤΟΥ                                ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΑΕΤΟΥ                                     ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                      ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  12-11-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  12-11-2017  ΩΡΑ  11:00
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  12-11-2017  ΩΡΑ  15:00
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                         ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                         ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                          ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΕΜΠΕΣΣΟΥ                            ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΦΥΤΕΙΩΝ                                ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                           ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΓΟΥΡΙΑΣ                                  ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                        ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
ΜΠΟΥΚΑΣ                              ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
                                                  ΤΕΤΑΡΤΗ  15-11-2017  ΩΡΑ  15:00
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                          ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΟΚΙΜΙΟΥ                              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΟΧΘΙΩΝ                                   ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.