ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

2 Νοε 2017

Οι διαιτητές των αγώνων της 4ης αγωνιστικής της Γ΄ Εθνικής

Οι διαιτητές των αγώνων της 4ης αγωνιστικής στους τέσσερις ομίλους της Γ΄ Εθνικής.

1ος Όμιλος

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Οίαξ Ναυπλίου Αναστασίου-Φασόλης (Κωστής)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Σταθόπουλος-Ασημακάκη (Ρόζης)
Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΕΑ Πατρών Κουτσοδήμος-Κώτσου (Ευστρατίου)
Β’Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-ΑΓΣ Κεραυνός Αιγίου Μαγκαφάς-Μπακετέα (Τζουβάρας)
Λεχαίου 17.00 Ολυμπιάδα-Απόλλων Σμύρνης Λογοθέτης-Κοτσίρης (Ζάρκος)
Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Καλαμάτα 1980 Λεκατσάς-Καββαδάς (Πίγκας)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Γλαύκος Μπανασάκης-Μαρίγλη (Δημητριάδης)

2ος Όμιλος

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-ΠΟΚ Έσπερος Λαμπίρης-Μαρινάκης (Δεσάρτης)
Χαλκιοπούλειο 14.00 Έσπερος Λαμίας-ΑΟΚ Χανιά Καλογερόπουλος Λ.-Παριανόπουλος (Γκουντέλιας)
Πετρούπολης 15.00 Άρης Πετρούπολης-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Φάκαρος-Ντάση (Παπαδόπουλος Στ.)
Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕΕ Παναγίτσας-ΑΕ Πεντέλης Τσακαλογιάννης-Ελ Ανύ (Κάλφα)
Κοκκινιάς 2ο ΓΕΛ 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Ουσταμπασίδης-Τηγάνης (Ζερδεβάς)
Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Άρης Νίκαιας Νάστος-Τσιμπούρης (Χριστοδούλου)

3ος Όμιλος

Περαίας 17.00 ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02-Νικόπολη Πρέβεζας Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Δέλλας)
Δ. Βικέλας 17.00 Βέροια-Φαίακας Πετανίδου-Κουκουλεκίδης (Κοντόζης)
Πτολεμαϊδας 17.00 Πτολεμαϊδα-Φίλιππος Βέροιας Αγραφιώτης Ιωάν.-Τσούλης (Μπαταούλα)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Νίκη Βόλου Τσιαπλής-Παπανικολάου Γ. (Χαραλάμπης)
Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Ίκαροι Τρικάλων Καμήτσος-Γερανιός (Μπέσιας Γ.)
Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-Πρωτέας Γρεβενών Καρακώστας-Γκέκας (Φωτιάδης)

4ος Όμιλος

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Κένταυρος Καλ. Κοντογιάννης-Γεωργούλης (Κασαπίδης)
Ν. Σκοπού 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΧΑΝΘ Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γιαβρής)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Αστέρας Σίνδου Σελεβός-Πράττος (Λαδένης)
Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Πολύγυρος Ξέρας-Λελούδας (Αστρεινίδης)
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Μακεδονικός Σαρακενίδης-Χατζηχαρίσης (Γκουρτζελίδης)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Κομοτηνή Λουλουδιάδης-Καρκαλέσης (Μπρίγκος)
ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Ευκαρπία Σιταρίδης-Τσοκόλης (Τσιομπάνος)
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.