ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

6 Οκτ 2017

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                            ΚΩΔΙΚΟΣ
                                                ΑΓΩΝΑ       ΣΑΒΒΑΤΟ   7-10-2017  ΩΡΑ  16:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         65              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΠΑΝΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             66              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΜΟΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΧΡΕΛΙΑΣ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        67              ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΘΕΟΦΙΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        68              ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΝΙΚΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΑΨΑΛΗΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ                              69              ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   70              ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   71              ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                       72              ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΟΥΡΤΟΥ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       73              ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΜΠΡΟΥ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ - ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                74              ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΜΠΑΚΑΚΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΠΑΡΤΟΥ                              75              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ - ΘΕΟΦΙΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           76              ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΑΕΤΟΥ                                    77              ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΤΟΛΗΣ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                        78              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΠΠΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. - ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΓΟΥΛΑΣ
ΚΥΨΕΛΗΣ                             79              ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. - ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  8-10-2017  ΩΡΑ  11:00
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                80              ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ - ΚΑΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             81              ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΑΘΑ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  8-10-2017  ΩΡΑ  16:00
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        82              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ - ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΝΤΡΕΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΑΠΡΑΤΖΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              83              ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                        84              ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΜΠΡΟΥ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΞΟΥΡΙΑ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         85              ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Θ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ            86              ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
ΡΗΓΑΝΑ                                 87              ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                88              ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΑΚΑΚΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΛΕΠΕΝΟΥΣ                           89              ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           90              ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                         91              ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΚΑΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                     92              ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΡΙΓΑΝΗΣ                                93              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ,
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   94              ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΒΑΪΝΑΣ - ΝΙΤΣΟΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ
ΜΠΟΥΚΑΣ                             95              ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΒΕΛΑΩΡΑΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                                          ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ – ΝΙΤΣΟΛΑΣ - ΚΑΟΥΡΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                                           ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

1 σχόλιο

  1. Ενα μεγαλο μπραβο στην λα'ισμαν βασηλειου. Για την προσπαθεια και την ορεξη που εχει αυτα τα χρονια μεσα στα γηπεδα!!!

    ΑπάντησηΔιαγραφή

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.