ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

12 Οκτ 2017

Οι διαιτητές της πρεμιέρας στη Γ΄ Εθνική

Τους διαιτητές των αγώνων της πρεμιέρας στη Γ΄ Εθνική ανακοίνωσε η ΕΟΚ. Τσακαλογιάννης και Μπακετέα στο παιχνίδι της Γ.Ε. Αγρινίου με τον ΑΓΣΙ.

Αναλυτικά οι ορισμοί:


1ος Όμιλος
Κυριακή 15 Οκτωβρίου
Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Καλαμάτα 1980 Μαραμής-Σκαλτσής (Τρίγκα)
Ν. Ιωνίας 17.00 Ν. Ιωνία-Γλαύκος Ντάνος-Ροδίτης (Παπαδόπουλος Κ.)
ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-ΚΑΠ Ρίζος-Τσιμπούρης (Κωστής)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ακράτα Χρηστίδης Ηλ.-Γιακείμη (Θεοδοσόπουλος)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Έσπερος ΑΟΠΑ Φάκαρος-Μαγκαφάς (Ευστρατίου)
Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-ΚΑΟ Μελισσίων Κοτσιμπός-Χουγιάζος (Μάρκου)
Λεχαίου 17.00 Ολυμπιάδα Λ.-Ένωση Ιλίου Λεκατσάς-Καββαδάς (Ζάρκος)
2ος Όμιλος
Σάββατο 14 Οκτωβρίου
Κλαδισού 17.00 Χανιά-Άρης Νίκαιας Δημόπουλος-Μαρινάκης (Πετράκης)
Κυριακή 15 Οκτωβρίου
Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Λοκρός Ουσταμπασίδης-Φασόλης
Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Ερμής Σχηματαρίου Κώτσου-Ασημακάκη (Ζερδεβάς)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Έσπερος Λαμίας Μπανασάκης-Μαραγκάκης (Δημητριάδης)
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Άρης Πετρούπολης Καρακάσης-Γεράνιος (Ευαγγελινός)
2ο ΓΕΛ Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-ΑΕΕ Παναγίτσας Χριστινάκης-Τσαουσόγλου (Φαλούκας)
3ος Όμιλος
Κυριακή 15 Οκτωβρίου
Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-Πρωτέας Γρ. Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Πουλής Αρ.)
Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Ιωνικός Ιων. Εκίζογλου-Λαδάς (Καλότσης)
Ν. Ιωνίας Βόλου 18.00 Νίκη Βόλου-Ζέφυρος 02 Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Μόρφης Στ.)
Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-ΑΟΚ Βέροιας Φουτζήλας-Πράτος (Κουσαϊτης)
Πολύκαστρου 17.00 Εύαθλος-ΑΠΣ Πτολεμαϊδα Πετανίδου-Παπαθανασίου (Ελευθεριάδης)
ΔΑΚ Αγρινίου 19.00 ΓΕ Αγρινίου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Τσακαλογιάννης-Μπακετέα (Μητσόπουλος)
4ος Όμιλος
Κυριακή 15 Οκτωβρίου
Α. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλλικράτειας-ΓΑΣ Κομοτηνή Καρκαλέτσης-Γρεκός (Λαδένης)
Μίμης Τσικινας 17.00 ΧΑΝΘ-ΠΣ Ευκαρπίας Τζιοπάνος Γ.-Σελεβός (Κασαπίδης)
ΔΑΚ Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-ΜΕΝΤ Σιταρίδης-Λουλουδιάδης (Φωτιάδης)
Πολυγυρου 18.00 Πολύγυρος-Απόλλων Καλαμαριάς Καρακώστας-Κοντογιάννης (Δέλλας)
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ορφέας Ν. Σκοπού Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Μήτσιου)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Μαντουλίδης Παζόλης-Λελούδας (Μπρίγκος)
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Αίας Ευόσμου Δημάδης-Νέδογλου (Γκουρτζελίδης)
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.