ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

26 Οκτ 2017

Οι αγώνες του επόμενου Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Το πρόγραμμα αγώνων του επόμενου Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  4-11-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2 – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                          ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΚΑΛΥΒΙΩΝ                              ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  4-11-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                         ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                  ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ   4-11-2017  ΩΡΑ  15:00
 ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                          ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΙΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ
ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΥ                               ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΣΠΑΡΤΟΥ                                ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ                      ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΜΠΟΥΚΑΣ                              ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ   4-11-2017  ΩΡΑ  18:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  5-11-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1 – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  5-11-2017  ΩΡΑ  11:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΡΙΓΑΝΗΣ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  5-11-2017  ΩΡΑ  15:00
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                          ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΟΚΙΜΙΟΥ                              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                         ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                          ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΥΤΙΚΑ                                   ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ– ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΛΕΠΕΝΟΥΣ                            ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                        ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ                             ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                         ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                        ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ                 ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                     ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.