ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

20 Οκτ 2017

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                            ΚΩΔΙΚΟΣ
                                                ΑΓΩΝΑ       ΣΑΒΒΑΤΟ  21-10-2017  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             11              ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  21-10-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   13              ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           14              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΖΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΕΜΙΛΕΩΝ                              15              ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  21-10-2017  ΩΡΑ  12:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             16              ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  21-10-2017  ΩΡΑ  12:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   12              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ   21-10-2017  ΩΡΑ  15:30
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         133           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΑΠΡΑΤΖΗΣ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        134           ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΣΑΜΠΑΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           135           ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ Γ.
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΜΟΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΑΨΑΛΗΣ
ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             136           ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              137           ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                        138           ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΟΥΖΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΟΥΡΤΟΥ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        139           ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               140           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΞΥΣΤΡΑΣ Δ, - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                       141           ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΤΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΞΟΥΡΙΑ
ΛΕΠΕΝΟΥΣ                           142           ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΜΠΡΟΥ – ΤΟΛΗΣ - ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           143           ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ - ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΛΑΪΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                         144           ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ
ΓΟΥΡΙΑΣ                                145           ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                     146           ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  21-10-2017  ΩΡΑ  19:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             147           ΑΛΙΚΥΡΝΑΙΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ - ΚΑΟΥΡΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΠΑΝΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  22-10-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΛΠΙΔΩΝ                               17              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ
                                                                     ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           18              ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  22-10-2017  ΩΡΑ  11:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         148           ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                149           ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΙΖΑΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  22-10-2017  ΩΡΑ  15:30
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             150           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΑΘΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ                              151           ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ - ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΛΑΪΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΧΡΕΛΙΑΣ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   152           ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΛΑΖΟΥΡΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΜΑΣΤΡΟΥ                              153           ΠΑΙAΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΑΚΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                154           ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       155           ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ - ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΘΕΟΦΙΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ
ΣΠΑΡΤΟΥ                              156           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΜΠΡΟΥ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΛΑΘΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ
ΜΥΤΙΚΑ                                 157           ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΑΕΤΟΥ                                    158           ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΒΑΪΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                        159           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΞΥΣΤΡΑΣΑ Δ. – ΘΕΟΦΙΛΗΣ - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΓΟΥΛΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         160           ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ - ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ
ΜΠΟΥΚΑΣ                             161           ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΡΑΥΛΟΥ - ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ
ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                    162           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                         163           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. - ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΛΙΟΝΑΣ – ΤΣΑΜΠΑΣ - ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.