ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

26 Οκτ 2017

Οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής στη Γ΄ Εθνική

Οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής στη Γ΄ Εθνική.

Αναλυτικά:

1ος Όμιλος

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-ΚΑΠ Καμήτσος-Λεκατσάς (Ζάρκος)
ΕΑΚ Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Ακράτα Χατζημάρκος-Καρανικόλα Αλεξ. (Παπαδόπουλος Στ.)
ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών – Έσπερος ΑΟΠΑ Πολυχρόνης-Τηγάνης (Ρόζης)
ΔΚΓ Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-ΚΑΟ Μελισσίων Μαγκαφάς-Τσιμπούρης (Κωστής)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Ένωση Ιλίου Κονταράτος-Παπαδόπουλος Χρ. (Ζερβούδης)
Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ολυμπιάδα Λεχ. Κουτσοδήμος-Σταθόπουλος (Κοκορδάτος)
Τέντας 17.00 Καλαμάτα 1980-Γλαύκος Ορφανός Ιορ.-Δαβιδέλης (Γιαλικάρης)

2ος Όμιλος

Εσπέρου 20.00 Έσπερος-Λοκρός Λογοθέτης-Μαρίγλη (Παπαγιαννόπουλος)
Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Ερμής Σχηματαρίου Λύρας-Τζίμης (Πετράκης Νεκτ.)
Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Έσπερος Λαμίας Χρηστίδης Ηλ.-Σιδερής (Σαλαβός)
Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Άρης Πετρούπολης Φασόλης-Τεφτίκης (Ζερδεβάς)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΕΕ Παναγίτσας Κιουλαφάς-Μπακετέα (Σαμαρτζή)
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Νίκη Αμαρουσίου Μακρόπουλος-Ελ Ανύ (Ευαγγελινός)

3ος Όμιλος

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Ιωνικός Ιων. Καρακώστας-Λελούδας (Μιζίκος)
ΕΑΚ Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-Ζέφυρος 02 Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Καραλής)
Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέρ.-ΑΟΚ Βέροιας Παπαδόπουλος Χ.-Τζιοπάνος Γ. (Μελανίδης)
Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-ΑΠΣ Πτολεμαϊδας Μελανίδης-Ντόγκας (Τσιργούλας)
Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-ΑΓΣ Ιωαννίνων Λουλουδιάδης-Καρκαλέτσης (Γκαρτζονίκας)
Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Αγρίνιο Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Ελευθεριάδης)

4ος Όμιλος

Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλικρ.-ΜΕΝΤ Μπακάλης-Ζαχαριάδης (Θωμόπουλος)
Μίμης Τσικινας 17.00 ΧΑΝΘ-Απόλλων Καλ. Σιταρίδης-Τσούλης (Μήτσιου)
ΔΑΚ Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Ορφέας Ν. Σκοπού Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Παραλικίδης)
Πολυγυρου 18.00 ΑΟ Πολυγυρου-Μαντουλίδης Παπαγεωργίου-Καλέσης (Βαφείδης)
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου Αγραφιώτης Ιωάν.-Παπαθανασίου (Αστρεινίδης)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Κομοτηνή Φουτζήλας-Σελεβός (Μπρίγκος)
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ευκαρπία Εκίζογλου-Λαδάς (Γουρτζελίδης)
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.