ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

8 Οκτ 2017

Β' ΕΠΣΝΑ: Αποτελέσματα και βαθμολογίες 2ης αγωνιστικής


1ος ΟΜΙΛΟΣ


Σαβ. 16:00
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΝ/ΡΙΟΥ
0-2
Σαβ. 16:00
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
3-1
Κυρ. 16:00
ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
2-0
Κυρ. 16:00
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
0-3
Κυρ. 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
0-1
ΡΕΠΟ: ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

2ος ΟΜΙΛΟΣ



Σαβ. 16:00
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2-3
Σαβ. 16:00
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
5-0
Σαβ. 16:00
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2-1
Κυρ. 11:00
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
1-2
Κυρ. 16:00
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ - ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
0-0
Κυρ. 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
4-0

3ος ΟΜΙΛΟΣ



Σαβ. 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ - ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
1-1
Σαβ. 16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
1-2
Σαβ. 16:00
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ - ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
0-1
Κυρ. 16:00
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
2-4
Κυρ. 16:00
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
0-1
Κυρ. 16:00
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ - ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
2-1


1ος Ομιλος
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
6
2
Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ
6
3
Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ
4
4
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
4
5
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
3
6
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
3
7
Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
3
8
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
Ο
9
Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
Ο
10
Α.Ε. ΟΙΝΙΑΔΩΝ
Ο
11
Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
Ο





2ος Ομιλος
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑΣ
4
2
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ
4
3
Α.Ε. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4
4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
4
5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
4
6
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
3
7
Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
3
8
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
3
9
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3
10
ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
1
11
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Ο
12
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
Ο

3ος Ομιλος

Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
6
2
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
6
3
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
4
4
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
4
5
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
4
6
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
3
7
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
3
8
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
3
9
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
1
10
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
0
11
Α.Ο. ΚΑΝΔΗΆΣ
Ο
12
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
Ο











« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.