ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

29 Σεπ 2017

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:


                                            ΚΩΔΙΚΟΣ
                                                ΑΓΩΝΑ       ΣΑΒΒΑΤΟ   30-9-2017  ΩΡΑ  16:30
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     31              ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΝΤΡΕΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΑΨΑΛΗΣ
ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             32              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΘΕΡΜΟΥ                                33              ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΣΑΜΠΑΣ
ΑΣΤΑΚΟΥ                              34              ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΠΑΝΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         35              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΑΜΠΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΑΚΑΚΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΜΟΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΟΜΑΡΑΣ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   36              ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             37              ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   38              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΚΑΖΑΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ
ΜΑΣΤΡΟΥ                              39              ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. - ΝΙΤΣΟΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΖΕΡΒΑΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    40              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΓΟΥΛΑΣ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        41              ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΞΟΥΡΙΑ
Β, ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               42              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           43              ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ.ΧΩΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΪΚΑΣ - ΚΑΣΒΙΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                     45              ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΠΑΠΠΑΣ - ΘΕΟΦΙΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ
ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ              46              ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΡΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ - ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  1-10-2017  ΩΡΑ  11:00
Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               47              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ - ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  1-10-2017  ΩΡΑ  16:30
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             48              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΜΠΡΟΥ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΜΙΖΑΛΟΥ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        49              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                50              ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ
ΘΕΡΜΟΥ                                51              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                52              ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΓΟΥΛΑΣ
ΕΜΠΕΣΣΟΥ                           53              ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ
ΛΕΠΕΝΟΥΣ                           54              ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΠΠΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ
ΜΥΤΙΚΑ                                 55              ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                      56              ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΕΤΟΥ                                    44              ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΟΥΖΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ                     57              ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         58              ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΑΘΑ
ΓΟΥΡΙΑΣ                                59              ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΖΕΡΒΑΣ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                         60              ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΞΟΥΡΙΑ
ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                    61              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                                          ΛΑΜΠΡΟΥ – ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                                           ΚΕΚΕΛΟΣ – ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ - ΜΠΑΚΑΚΗ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.