ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

18 Σεπ 2017

Το πρόγραμμα του Νέου Αμφίλοχου στη Γ΄ Εθνική

Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος του 3ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής όπου συμμετέχει ο Νέος Αμφίλοχος.

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-14
1/10/2017, 16:00 - 7/1/2018, 15:00
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Αστέρας Παραποτάμου
Πανλευκάδιος-Σκουφάς Κομποτίου
Καστοριά-Ερμής Αμυνταίου
Μακεδονικός Φούφα-Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός
Δόξα Κρανούλας-Τηλυκράτης
Λευκίμμη-Θεσπρωτός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-15
8/10/2017, 16:00 - 14/1/2018, 15:00
Εθνικός Φιλιππιάδας-ΑΕΠ Καραγιαννίων
Αστέρας Παραποτάμου-Πανλευκάδιος
Σκουφάς Κομποτίου-Μακεδονικός Φούφα
Ερμής Αμυνταίου-Δόξα Κρανούλας
Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός-Λευκίμμη
Τηλυκράτης-Θεσπρωτός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-16
15/10/2017, 16:00 - 21/1/2018, 15:00
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Πανλευκάδιος
Καστοριά-Εθνικός Φιλιππιάδας
Μακεδονικός Φούφα-Αστέρας Παραποτάμου
Λευκίμμη-Σκουφάς Κομποτίου
Θεσπρωτός-Ερμής Αμυνταίου
Τηλυκράτης-Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-17
18/10/2017, 16:00 - 28/1/2018, 15:00
Καστοριά-ΑΕΠ Καραγιαννίων
Πανλευκάδιος-Μακεδονικός Φούφα
Εθνικός Φιλιππιάδας-Δόξα Κρανούλας
Αστέρας Παραποτάμου-Λευκίμμη
Σκουφάς Κομποτίου-Τηλυκράτης
Ερμής Αμυνταίου-Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-18
22/10/2017, 16:00 - 4/2/2018, 15:00
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Μακεδονικός Φούφα
Δόξα Κρανούλας-Καστοριά
Λευκίμμη-Πανλευκάδιος
Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας
Τηλυκράτης-Αστέρας Παραποτάμου
Ερμής Αμυνταίου-Σκουφάς Κομποτίου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-19
29/10/2017, 15:00 - 11/2/2018, 15:00
Δόξα Κρανούλας-ΑΕΠ Καραγιαννίων
Μακεδονικός Φούφα-Λευκίμμη
Καστοριά-Θεσπρωτός
Πανλευκάδιος-Τηλυκράτης
Εθνικός Φιλιππιάδας-Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός
Αστέρας Παραποτάμου-Ερμής Αμυνταίου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-20
5/11/2017, 15:00 - 17/2/2018, 15:00
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Λευκίμμη
Θεσπρωτός-Δόξα Κρανούλας
Τηλυκράτης-Μακεδονικός Φούφα
Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός-Καστοριά
Ερμής Αμυνταίου-Πανλευκάδιος
Σκουφάς Κομποτίου-Εθνικός Φιλιππιάδας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-21
12/11/2017, 15:00 - 25/2/2018, 15:00
Θεσπρωτός-ΑΕΠ Καραγιαννίων
Λευκίμμη-Τηλυκράτης
Δόξα Κρανούλας-Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός
Μακεδονικός Φούφα-Ερμής Αμυνταίου
Καστοριά-Σκουφάς Κομποτίου
Εθνικός Φιλιππιάδας-Αστέρας Παραποτάμου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-22
19/11/2017, 15;00 - 4/3/2018, 15:00
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Τηλυκράτης
Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός-Θεσπρωτός
Ερμής Αμυνταίου-Λευκίμμη
Σκουφάς Κομποτίου-Δόξα Κρανούλας
Αστέρας Παραποτάμου-Καστοριά
Πανλευκάδιος-Εθνικός Φιλιππιάδας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-23
26/11/2017, 15:00 - 11/3/2018, 15:00
Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός-ΑΕΠ Καραγιαννίων
Τηλυκράτης-Ερμής Αμυνταίου
Θεσπρωτός-Σκουφάς Κομποτίου
Δόξα Κρανούλας-Αστέρας Παραποτάμου
Μακεδονικός Φούφα-Εθνικός Φιλιππιάδας
Καστοριά-Πανλευκάδιος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-24
3/12/2017, 15:00 - 18/3/2018, 15:00
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Ερμής Αμυνταίου
Σκουφάς Κομποτίου-Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός
Αστέρας Παραποτάμου-Θεσπρωτός
Εθνικός Φιλιππιάδας-Λευκίμμη
Πανλευκάδιος-Δόξα Κρανούλας
Μακεδονικός Φούφα-Καστοριά

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 12-25
10/12/2017, 15:00 - 24/3/2018, 15:00
Σκουφάς Κομποτίου-ΑΕΠ Καραγιαννίων
Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός-Αστέρας Παραποτάμου
Τηλυκράτης-Εθνικός Φιλιππιάδας
Θεσπρωτός-Πανλευκάδιος
Λευκίμμη-Καστοριά
Δόξα Κρανούλας-Μακεδονικός Φούφα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 13-26
17/12/2017, 15:00 - 1/4/2018, 16:00
Αστέρας Παραποτάμου-Σκουφάς Κομποτίου
Εθνικός Φιλιππιάδας-Ερμής Αμυνταίου
Πανλευκάδιος-Μπούκας Αμφιλοχίας Παναμβρακικός
Καστοριά-Τηλυκράτης
Μακεδονικός Φούφα-Θεσπρωτός
Λευκίμμη-Δόξα Κρανούλας
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.