ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

8 Σεπ 2017

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Τους διαιτητές των αγώνων Κυπέλλου του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                 ΚΩΔΙΚΟΣ
                                  ΑΓΩΝΑ       ΣΑΒΒΑΤΟ   9-9-2017  ΩΡΑ  16:30  (ΚΥΠΕΛΛΟ)
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                 2            ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                              ΞΟΥΡΙΑ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ       3            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                              ΙΩΑΝΝΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                 4            ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΝΤΖΑΝΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ - ΤΑΚΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣΑΓΩΝΑ:                                  ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                              ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΡΙΓΑΝΗΣ                       5            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ - ΒΕΛΑΩΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                              ΜΠΟΝΙΑ
ΡΗΓΑΝΑ                        6            ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                              ΛΑΜΠΟΥ
ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                  7            ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΛΑΜΠΡΟΥ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. - ΘΕΟΦΙΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                              ΣΑΜΑΡΑ
                                                    ΚΥΡΙΑΚΗ  10-9-2017  ΩΡΑ  16:30  (ΚΥΠΕΛΛΟ)
ΜΑΣΤΡΟΥ                      8            ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                              ΖΕΡΒΑΣ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ             9            ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                              ΚΑΠΝΙΣΗ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ            10          ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΠΑΠΠΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                              ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                 11          ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                              ΣΑΗ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                 12          ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΕΚΕΛΟΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΜΙΖΑΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                              ΛΑΣΠΙΤΗ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ         13          ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                              ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:
ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                     ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                      ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΠΡΟΒΙΔΑΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.