ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

22 Σεπ 2017

Οι αγώνες της ΕΠΣΝΑ από 30/9 έως 4/10

Το πρόγραμμα αγώνων του επόμενου Σαββατοκύριακου και της Τετάρτης 4 Οκτωβρίου ανακοίνωσε η ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ   30-9-2017  ΩΡΑ  16:30
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΟΚΙΜΙΟΥ                              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                     ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΥ                               ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                          ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
Β, ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                  ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ.ΧΩΡΑΣ
ΑΕΤΟΥ                                     ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                        ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ                 ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΡΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  1-10-2017  ΩΡΑ  11:00
Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                  ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  1-10-2017  ΩΡΑ  16:30
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΕΜΠΕΣΣΟΥ                            ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΛΕΠΕΝΟΥΣ                            ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΜΥΤΙΚΑ                                   ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                        ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ                      ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΓΟΥΡΙΑΣ                                  ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΜΠΟΥΚΑΣ                              ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΕ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                      ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
                                                  ΤΕΤΑΡΤΗ  4-10-2017  ΩΡΑ  16:00  (ΚΥΠΕΛΛΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΛΙΚΥΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
                                                  ΤΕΤΑΡΤΗ  4-10-2917  ΩΡΑ  16:30
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »

Δεν υπάρχουν σχόλια

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.