ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

12 Μαΐ 2017

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ. Ο Δημήτρης Γκιάφης ορίστηκε στο παιχνίδι του Παναμβρακικού Μπούκας με τη Φλόγα Παλαιομάνινας και ο Βασίλης Παναγιωτόπουλος στο Α.Ε. Μεσολογγίου - Ναυπακτιακός Αστέρας.

Αναλυτικά:

                                            ΚΩΔΙΚΟΣ
                                                ΑΓΩΝΑ       ΣΑΒΒΑΤΟ  13-5-2017  ΩΡΑ  10:30  (PROJUNIORS)
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        274           ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1 – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  13-5-2017  ΩΡΑ  11:00  (PROJUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ                               275           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  13-5-2017  ΩΡΑ  12:00  (JUNIORS)
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        276           ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  13-5-2017  ΩΡΑ  17:00  (PROJUNIORS)
ΜΑΡΑΚΑΝΑ                          277           ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  13-5-2017  ΩΡΑ  18:30  (JUNIORS)
ΜΑΡΑΚΑΝΑ                          278           ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  14-5-2017  ΩΡΑ  09:30  (PROJUNIORS)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         279           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΞΥΣΤΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  14-5-2017  ΩΡΑ  10:30  (PROJUNIORS)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ           280           ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             281           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
ΕΜΙΛΕΩΝ                              282           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΟΥΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΩΝ                               283           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  14-5-2017  ΩΡΑ  10:30  (JUNIORS)
ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ      284           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΑΘΑ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  14-5-2017  ΩΡΑ  11:00  (JUNIORS)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         285           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΞΥΣΤΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  14-5-2017  ΩΡΑ  12:00  (JUNIORS)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ           286           ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             287           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
ΕΜΙΛΕΩΝ                              288           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΟΥΛΙΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  14-5-2017  ΩΡΑ  17:00
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       831           ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΛΑΪΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΠΑΝΟΥ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                    832           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΜΟΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
                                                 
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ - ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »