ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

19 Μαΐ 2017

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ. Ο Μιχάλης Ματσούκας ορίστηκε στο Ναυπακτιακός Αστέρας - Παναμβρακικός Μπούκας, ο Πάνος Κέκελος στο Α.Ε. Μεσολογγίου - Φλόγα Παλαιομάνινας.

Αναλυτικά:

                                            ΚΩΔΙΚΟΣ
                                                ΑΓΩΝΑ      
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  20-5-2017  ΩΡΑ  09:00  (PROJUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ                               289           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΟΥΡΗΣ – ΝΙΤΣΟΛΑΣ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  20-5-2017  ΩΡΑ  10:00  (PROJUNIORS)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ           290           ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1 – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        291           ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  20-5-2017  ΩΡΑ  10:30  (PROJUNIORS)
ΠΑΛΙΑΤΣΑ                            292           ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  20-5-2017  ΩΡΑ  11:30  (JUNIORS)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ           293           ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1 – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        294           ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  20-5-2017  ΩΡΑ  12:00  (JUNIORS)
ΠΑΛΙΑΤΣΑ                            295           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΙΟΥ 1 – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  21-5-2017  ΩΡΑ  10:00  (PROJUNIORS)
Θ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ            296           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  21-5-2017  ΩΡΑ  10:30  (PROJUNIORS)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         297           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΞΥΣΤΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  21-5-2017  ΩΡΑ  11:00  (PROJUNIORS)
ΛΟΥΤΡΟΥ                              298           ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           299           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΠΟΥΛΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  21-5-2017  ΩΡΑ  11:30  (JUNIORS)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             300           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
                                                                     ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  21-5-2017  ΩΡΑ  12:00  (JUNIORS)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         301           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΞΥΣΤΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  21-5-2017  ΩΡΑ  17:00
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        833           ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΝΤΡΕΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΣΑΜΠΑΣ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                    834           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Α. - ΣΟΥΖΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΜΟΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  21-5-2017  ΩΡΑ  19:00  (JUNIORS)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             302           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
                                                 
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. - ΚΑΓΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΛΑΜΠΡΟΥ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »