Writen by
olatagoal.gr
8:48 μ.μ.
-
0
Comments
Την παραμονή στην Α' κατηγορία Πρέβεζας - Λευκάδας εξασφάλισε ο Αμβρακικός Βόνιτσας μέσα από την διαδικασία των play out.
Ο τεχνικός της ομάδας, Ηρακλής Στασινός σε δηλώσεις του στο olatagoal.gr τόνισε: Ο στόχος που ήταν η παραμονή στην Α' κατηγορία έστω και δύσκολα πραγματοποιήθηκε. Θέλω να δώσω τα συγχαρητήριά μου και να ευχαριστήσω τη διοίκηση, τους ποδοσφαιριστές και τους φιλάθλους της ομάδας.
Ο τεχνικός της ομάδας, Ηρακλής Στασινός σε δηλώσεις του στο olatagoal.gr τόνισε: Ο στόχος που ήταν η παραμονή στην Α' κατηγορία έστω και δύσκολα πραγματοποιήθηκε. Θέλω να δώσω τα συγχαρητήριά μου και να ευχαριστήσω τη διοίκηση, τους ποδοσφαιριστές και τους φιλάθλους της ομάδας.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.