ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

28 Μαρ 2017

Στο γήπεδο του Αγγελοκάστρου τα δύο πρώτα παιχνίδια των μπαράζ των τριταθλητών της Β΄ Κατηγορίας

Μετά την κλήρωση των μπαράζ των τριταθλητών της Β΄ Κατηγορίας η ΕΠΣΝΑ έκανε γνωστή την ημερομηνία των δύο πρώτων αγώνων και το γήπεδο που θα διεξαχθούν. Τα παιχνίδια των δύο πρώτων αγωνιστικών θα γίνουν στο Αγγελόκαστρο με το Πανοχθιακός - Αναγέννηση Μεσολογγίου να διεξάγεται την ερχόμενη Κυριακή στις 5 και το Αναγέννηση Μεσολογγίου - ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου την επόμενη Τετάρτη στις 5.

Έτσι το πρόγραμμα των αγώνων διαμορφώνεται ως εξής:

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  1-4-2017  ΩΡΑ  10:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  1-4-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  1-4-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  1-4-2017  ΩΡΑ  12:15 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  1-4-2017  ΩΡΑ  13:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  1-4-2017  ΩΡΑ  17:00
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                          ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                          ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΚΙΜΙΟΥ                              ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  2-4-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  2-4-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΑΕΤΟΥ                                     ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΕΜΙΛΕΩΝ                                ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
                                                   ΚΥΡΙΑΚΗ  2-4-2017  ΩΡΑ  17:00
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                 ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
                                                  ΤΕΤΑΡΤΗ  5-4-2017  ΩΡΑ  17:00
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ - ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
                                                  ΤΕΤΑΡΤΗ  5-4-2017  ΩΡΑ  18:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »