ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

24 Φεβ 2017

Οι αγώνες του επόμενου Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Το πρόγραμμα αγώνων του επόμενου Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  4-3-2017  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  4-3-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                            ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  4-3-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  4-3-2017  ΩΡΑ  12:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  4-3-2017  ΩΡΑ  15:00
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                          ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΘΕΡΜΟΥ                                 Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                      ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                           ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ               ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  5-3-2017  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  5-3-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  5-3-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  5-3-2017  ΩΡΑ  11:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  5-3-2017  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  5-3-2017  ΩΡΑ  15:00
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                         ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                          ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΜΥΤΙΚΑ                                   ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                  ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ                 ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ               ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΡΗΓΑΝΑ                                  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΙΓΑΝΗΣ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »