ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

20 Φεβ 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Κλειστού Στίβου (2η μέρα)

Με τους τελικούς των αγωνισμάτων του προγράμματος της δεύτερης ημέρας ολοκληρώθηκε σήμερα Κυριακή 19 Φεβρουαρίου στο ΣΕΦ το 31ο Πρωτάθλημα κλειστού στίβου.
Οι οχτώ πρώτοι-ες κάθε τελικού είναι οι παρακάτω
Τα πλήρη αποτελέσματα και οι βαθμολογίες του πρωταθλήματος.
7ΘΛΟ ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
5ΘΛΟ ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 
Ανδρες
Βαθμολογία 
1.Ολυμπιακός ΣΦΠ 47β
2.ΓΣ Κηφισιάς 43
3.ΓΣ Ελ Βενιζέλος 33
Επί κοντώ 
1.Κων Φιλιππίδης (Πανελλήνιος) 5.70
2.Εμμ Καραλής (ΓΣ Κηφισιάς) 5.70 ΠΡΕ
3.Δημ Πατσουκάκης (ΟΣΦΠ) 5.55
4.Νικ Νεράτζης (Κερκυραϊκός) 5.40
5.Θεοδ Χρυσανθόπουλος (Πανιώνιος) 5.05
6.Θεοφ Μπέλος (ΑΣ Ρήγας) 4.90
7.Δημ Καραγιάννης (ΑΓΕΣ Κάμειρος) 4.75
7.Βαλ Νταμοσίδης (Ελ Βενιζέλος) 4.75
800μ
1.Ανδρ Δημητράκης (Παναξιακός) 1.50.63
2.Αθ Καλάκος (ΓΣ Γλυφάδας) 1.51.45
3.Ερ Κεραμάς (ΓΣ Ηλιούπολης) 1.52.38
4.Κων Βασιλάκης (Ελ Βενιζέλος) 1.52.70
5.Γιωρ Μποζοίδης (Αίολος Μακεδ) 1.53.24
6.Γιωρ Μηλιαράς (ΣΑΚΑ) 1.53.47
7.Γιωρ Φθενάκης (Πανελλήνιος) 1.58.21
8.Ευτ Σουλιώτης (ΓΣ τρικάλων) 2.00.27
200μ 
1.Παν Τριβυζάς (ΟΣΦΠ) 21.38
2.Χρ Μπουκάλης (Εθνικός ΓΣ) 22.07
3.Μιχ Παππάς (ΕΚΑ Δωδώνη) 22.13
4.Παν-Αθ Καρούσος (ΓΣ Κηφισιάς) 22.29
5.Θεοδ Θεοδώρου (ΓΣ Ηλιούπολης) 22.47
6.Ευστρ Φραγκούλης (Ελ Βενιζέλος) 22.78
7.Γιωρ Λεκκός (ΓΑΣ ΧΟλαργού) 22.78
8.Αθ Οικονόμου (Ολυμπιάς Πάτρας) 22.85
60μ εμπόδια 
1.Κων Δουβαλίδης (ΣΚΑ Δράμας) 7.78
2.Κων Χίντας (Μ Αλεξ Γιαννιτσών) 8.07
3.Θεοπ Μαυρίδης (ΜΕΑΣ Τρίτων) 8.09
4.Νικ Φιλανδαράκης (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 8.15
5.Κων Καμπάνης (ΑΓΕ΅Κάμειρος) 8.18
6.Δημ Τσούγιας (ΓΣ Κηφισιάς) 8.29
7.Νικ Σταθόπουλος ((ΓΣ Σέρρες 93) 8.33
8.Νικ Σαϊσανάς Ελ Βενιζέλος0 8.34 
Τριπλούν 
1.Δημ Τσιάμης (ΟΣΦΠ) 16.10μ.
2.Δημ Μπαλταδούρος (ΓΣ Ηλιούπολης) 16.03
3.Δημ Μονόπωλης (Κερκυραϊκός) 15.57
4.Νικ Τσιώκος (ΟΣΦΠ) 15.57
5.Εμμ Μακρής (ΠΑΟΚ) 15.48
6.Παυλος Μπόφτσης (Ελ Βενιζέλος) 15.35
7.Κων Σαράκης (ΜΕΑΣ Τρίτων) 15.11
8.Θεοδ Ζιντζόβας (ΓΣ Κηφισιάς) 14.98
7θλο τελική κατάταξη
1.Αγγ-Τζ Ανδρέογλου (ΣΚΑ Δράμας) 4.790β
2.Κων Λογδανίδης (ΓΕ Νάουσας) 4.634
3.Αντ ΑΝδρέογλου (ΣΚΑ Δράμας) 4.556
4.Γιωρ Στεφανής (ΓΕ Νάουσας) 4.415
5.Φιλ Γερασίμου (Ολυμπιακή ΔΟμή) 4.208
6.Εμμ Αγγελάκης (Πανιώνιος) 3.449
7.Νικ Αναγνώστου (Ρήσσος Κομοτηνής) 2.718
3.000μ 
1.Νικ Φράγκου (ΓΣ Κηφισιάς) 8.27.87
2.Κων Γκελαούζος (ΠΑΟ) 8.28.55
3.Γιωρ Τάσσης (ΑΟ Τρίτων Χαλκ) 8.31.67
4.Χαρ Πιτσώλης (ΓΑΣ Ιλισός) 8.33.40
5.Θεοδ Τσολάκης (ΟΣΦΠ) 8.34.44
6.Αχιλ Τζενετόπουλος (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 8.35.66
7.Γιωρ Μίνος (ΑΟ Μυκόνου) 8.37.78
8.Παν Καραΐσκος (Πανελλήνιος) 8.45.00 
Γυναίκες
Βαθμολογία 
1.ΓΣ Κηφισιάς 63,5
2.ΓΣ ΕΛ Βενιζέλος 30
3.Ολυμπιακός ΣΦΠ 28
Υψος
1.Αικ Ντούνη (ΓΣ Κηφισιάς) 1.76
2.Αθ Ρέντζιου (ΓΣ Κηφισιάς) 1.76
2.Παν Δόση (ΑΟ Κέρκυρας) 1.76
4.Βασ Θεοχάρη (Δίας Ολυμπ Χωριού) 1.72
5.Δεσπ Μαλταμπέ (ΑΕ Μεσογειων) 1.72
6.Αλικη Παδιώτη (Σπάρτακος Ιωαννίνων) 1.72
7.Αλεξ Γιοβάνη (Βέλος Π Φαλ) 1.63
7.Αικ Γαστεράτου (ΠΑΟΚ) 1.63
7.Ελισ Καλαθά (ΓΣ Τρικάλων) 1.63
Τριπλούν 
1.Παρ Παπαχρήστου (ΑΕΚ) 13.90
2.Αθ Πέρρα (Παναξιακός) 13.64
3.Κριστ Αλβερτσιάν (Ελ Βενιζέλος) 13.38
4.Ζωή Μπαλαμούτη (ΟΦΗ) 12.47 ΠΡΚ
5.Μαρ-Ελ Σταματέλου (Πανελλήνιος) 12.22
6.Βασ Ταχταρά (ΑΟ Μεγάρων) 12.21
7.Νεφ Παναγιωτοπούλου (ΓΣ Κηφισιάς) 12.04
8.Κων Κουτσούκη (ΟΣΦΠ) 11.74 
800μ
1.Κων Γιαννοπούλου (ΓΣ Κηφισιάς) 2.06.12
2.Ελ Λευκοπούλου (ΓΣ Γλυφάδας) 2.12.50
3.Δαν Λιάκου (Σ Λούης Κορυδαλλού) 2.15.33
4.Παρ Θρασυβούλου (ΠΑΟΚ) 2.15.86
5.Αν Θωμαΐδου (Ανγεν Λαμίας) 2.16.31
6.Ιωαν Πανοπούλου (ΣΑΚΑ) 2.16.67
7.Μαρ-Βικτ Καπετάνη (ΓΕΑ Τρικάλων) 2.22.27
8.Πελ-Εμμ Μαργαρώνη (ΑΣΕ Δούκα) 2.23.48
200μ
1.Ανδρ Φέρρα (ΟΣΦΠ) 23.90
2.Κατ Δαλάκα (Νεάπολη Χαλκιδας) 24.57
3.Αννα Κιάφα (ΓΣ Κηφισιάς) 24.76
4.Δεσπ Μουρτά (Ολυμπιάς Πάτρας) 24.88
5.Ελπ-Ιωαν Καρκαλάτου (ΣΔΥ Αργολίδας) 25.13
6.Ολυμπ Μπέκου-Φέρρες (Βεργίνα) 25.39
7.Ιρις Γεράση (Νεάπολη Χαλκίδας) 25.67
8.Πολυτ Μαντά (Ολυμπιάς Πάτρας) 25.72
60μ εμπόδια
1.Ελισ Πεσιρίδου (ΓΣ Κηφισιάς) 8.04
2.Μαρ Πιννή (Υγεία Ρόδου) 8.42
3.Πασχ Παπαδοπούλου (ΓΣ Λαγκαδά) 8.74
4.Τσαμπ-Νεφ Ράμμου (ΑΓΕΣ Κάμειρος) 8.78
5.Κλ Σάντα Αστέρας 90 Αιγ) 8.88
6.Γεωρ Τερζάκη (ΟΣΦΠ) 8.97
7.Μαρ Μενεξή (ΓΣ Σέρρες 93) 9.09
8.Φαν-Μαρ Κανόνη (ΣΑΚΑ) 9.39
5θλο τελική κατάταξη
1.Σοφία Υφαντίδου (ΜΕΑΣ Τρίτων) 4.042β.
2.Βασ Μαρκοπούλου (Ολυμπιάς Πάτρας) 3.718
3.Εμμ Ιωακκειμίδου (ΑΟ Μυκόνου) 3.504 
4.Ολγα Καστανά (ΜΕΑΣ Τρίτων) 3.393
5.Ελ Γκελή (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 3.330
6.Ολ Τζιμογιάννη (Φιλιππος Βεροιας) 3.263
7.Μαρ Δέτση (Πανελλήνιος) 3.212
8.Μαρ Ζαχαρούδη (ΟΚΑ Καβάλας) 3.045
3.000μ
1.Αναστ Καρακατσάνη (Εθνικός Αλεξ/λης) 9.28.44
2.Ζωή-Αν Ανδρικοπούλου (ΓΣ Ηλιούπολης) 10.04.94
3.Στεφ Λεοντιάδου (Δρομέας Αμαρ) 10.08.24
4.Μαρ Μανιαδάκη (ΑΟ Λασιθίου) 10.14.71
5.Ευσταθ Φλώρου (Νίκη Βόλου) 10.17.07
6.Ελ Λεβεντάκη-Γιαννικάκη (ΠΑΟ) 10.19.28
7.Αλεξ Καίσαρη (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 10.20.86
8.Σταυρ Σπανούδη (ΓΑΣ Χολαργού) 10.23.12 
Σφαιροβολία
1.Ελ Τζήκα (ΑΕΚ) 13.31μ.
2.Ειρ Καφάλη (ΜΑΣ Αετός) 12.97
3.Ειρ Καπνισάκη (Ελ Βενιζέλος) 12.86
4.Μαντω Σιδηροπούλου (ΓΣ ΛΑγκαδά) 12.23μ.
5.Ρενάτα Μπολσακοβάιτε (ΟΣΦΠ) 12.11μ.
6.Βασ Κοτοβού (Αργους Αριστέας) 11.43μ.
7.Παρ Ζάρρα (ΟΚΑ Αρκάδι) 11.03μ.
8.Χαρ Μιχοπούλου (ΑΣ Κόροιβος) 10.97  

http://www.segas.gr

« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »