ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

13 Ιαν 2017

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:


                                            ΚΩΔΙΚΟΣ
                                                ΑΓΩΝΑ       ΣΑΒΒΑΤΟ  14-1-2017  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   122           ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  14-1-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΜΙΛΕΩΝ                              123           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  14-1-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         124           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             125           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  14-1-2017  ΩΡΑ  12:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   126           ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  14-1-2017  ΩΡΑ  12:15  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΕΜΙΛΕΩΝ                              127           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ ΑΠ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  14-1-2017  ΩΡΑ  15:00
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       505           ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΠΑΝΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              506           ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΧΡΕΛΙΑΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           507           ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΜΟΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΣΑΜΠΑΣ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          508           ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ - ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ - ΠΟΥΛΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             509           ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΤΟΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΑΨΑΛΗΣ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        510           ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ - ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΟΡΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΘΕΡΜΟΥ                                511           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΟΥΖΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΔΑΝΙΑΣ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        512           ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             513           ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΖΕΡΒΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                514           ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΠΑΠΠΑΣ - ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΕΜΙΛΕΩΝ                              515           ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               516           ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΞΟΥΡΙΑ
ΡΗΓΑΝΑ                                 517           ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΒΑΪΝΑΣ - ΤΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ             518           ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ
ΓΑΒΑΛΟΥΣ                           519           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΒΕΛΑΩΡΑΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΓΟΥΛΑΣ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                     520           ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.- ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  15-1-2017  ΩΡΑ  10:00
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                521           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  15-1-2017  ΩΡΑ  12:15
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                522           ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΑΚΟΣ – ΤΟΛΗΣ - ΘΕΟΦΙΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  15-1-2017  ΩΡΑ  15:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         523           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             524           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ                   525           ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. - ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   526           ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. - ΜΠΟΤΙΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                527           ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΑΛΥΒΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           528           ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΠΠΑΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ - ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
ΦΥΤΕΙΩΝ                               529           ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ - ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ
ΟΧΘΙΩΝ                                  530           ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΞΟΥΡΙΑ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           531           ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν. - ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΖΕΡΒΑΣ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                      532           ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΤΟΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   533           ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΠΡΟΒΙΔΑΣ - ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ
ΜΑΣΤΡΟΥ                              534           ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ
ΜΠΟΥΚΑΣ                             535           ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΡΙΓΑΝΗΣ                                536           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΕ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΣΑΜΠΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ ΑΠ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ
ΑΕΤΟΥ                                    537           ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΛΑΘΥΡΗΣ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:
ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΛΑΜΠΡΟΥ – ΝΤΖΑΝΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. - ΚΩΣΤΑΡΑΣ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »