ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

15 Ιαν 2017

Β' ΕΠΣΝΑ: Αποτελέσματα και βαθμολογία 15ης αγωνιστικής


Αποτελέσματα Β' ΕΠΣΝΑ (15η αγωνιστική)
1ος όμιλος – www.olatagoal.gr
Ημ. & ΏραΑναμέτρησηΣκορ
Σάβ.15:00Αλικυρναϊκός Αγίου Θωμά - Α.Ο. Λυγιάς4-0
Σάβ.15:00Αχιλλέας Γραμματικούς - Αστέρας Μεσολογγίου3-1
Κυρ.15:00Τρίκαρδος Κατοχής - Αράκυνθος Ματαράγκας0-2
Κυρ.15:00Αναγέννηση Μεσολ.- Ακαδημία Ευηνοχωρίου1-0
Κυρ.15:00Α.Ο. Παπαδατών - Α.Ε. Οινιαδών2-3

Ακαδημία Ναυπάκτου - Αετός Σταμνάς3-0 α.α
2ος όμιλος – www.olatagoal.gr
Σάβ.15:00ΠΑΟΚ Καλυβίων - Α.Ε. Μάκρυνειακός4-0
Σάβ.15:00Αστέρας Αγρινίου - ΠΑΟ Αγρινίου2-3
Σάβ.15:00Α.Ο. Ρηγανά - Αστέρας Καμαρούλας0-0
Κυρ.10:00Ελπίδες Αγρινίου - Θύελλα Αγίου Ανδρέα1-1
Κυρ.15:00Χρ. Αστέρας Παντ/σας - Κεραυνός Ποταμούλας 2-1
Κυρ.15:00ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου - Δόξα Καινουργίου0-0
                            
3ος όμιλος – www.olatagoal.gr
Σάβ.15:00Α.Ο. Μοναστηρακίου - Αλυζιακός Μύτικα0-4
Κυρ.15:00Ομόνοια Κεχρινιάς - Α.Ο. Αρχοντοχωρίου2-0
Κυρ.15:00Ακαρνανικός Φυτειών - Δάφνη Μεγ. Χώρας1-0
Κυρ.15:00Α.Ο. Πανοχθιακός - Ιδομενέας Εμπεσσού2-1
Κυρ.15:00Α.Ο. Κανδήλας - Ηρακλής Αστακού0-0
Κυρ.15:00 Α.Ο. Ελαιοφύτου - Μεδεών Κατούνας1-1


1ος Ομιλος
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
36
2
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 
34
3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
33
4
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
29
5
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
26
6
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
26
7
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
23
8
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
22
9
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
19
10
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
7
11
ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ
1
12
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ
-6

* ΑΟ Λυγιάς και Αχλιλλέας Γραμματικούς έχουν ένα ματς λιγότερο

2ος Ομιλος
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
34
2
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
31
3
ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
29
4
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ
26
5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
26
6
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
24
7
Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
18
8
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
17
9
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
13
10
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
11
11
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
7
12
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
6

* Κεραυνός Ποταμούλας και  Α.Ο. Ρηγανά έχουν ένα ματς λιγότερο

3ος Ομιλος
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
39
2
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
30
3
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
29
4
Α.Ο. ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
26
5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
24
6
Α.Ο. ΑΡΧΟΝTOΧΩΡΙΟΥ
20
7
Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ
20
8
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
20
9
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
16
10
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
12
11
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
9
12
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
3
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »