ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

8 Ιαν 2017

Β' ΕΠΣΝΑ: Αποτελέσματα και βαθμολογία 14ης αγωνιστικής



Αποτελέσματα Β' ΕΠΣΝΑ (14η αγωνιστική)
1ος όμιλος – www.olatagoal.gr
Ημ. & ΏραΑναμέτρησηΣκορ
Σάβ.15:00Αναγέννηση Μεσολογγίου - Ακαδημία Ναυπάκτου0-0
Κυρ.15:00Α.Ο. Λυγιάς - Αχιλλέας Γραμματικούςαναβλ.
Κυρ.15:00Αράκυνθος Ματαράγκας - Αστέρας Μεσολογγίου2-0
Κυρ.15:00Α.Ε. Οινιαδών - Τρίκαρδος Κατοχής1-4
Κυρ.15:00Ακαδημία Ευηνοχωρίου - Α.Ο. Παπαδατών4-0

2ος όμιλος – www.olatagoal.gr
Σάβ.15:00Κεραυνός Ποταμούλας - Α.Ο. ΡηγανάΑναβλ.
Σάβ.15:00ΑΕ Μακρυνειακός - Χρ. Αστέρας Παντάνασσας3-2
Σάβ.15:00Δόξα Καινουργίου - Αστέρας Αγρινίου4-0
Σάβ.15:00Θύελλα Αγίου Ανδρέα - ΑΕΚ Αγίου Κων/νου1-1
Κυρ.11:00ΠΑΟ Αγρινίου - Αστέρας Καμαρούλας1-2
Κυρ.15:00Ελπίδες Αγρινίου - ΠΑΟΚ Καλυβίων0-1
                            
3ος όμιλος – www.olatagoal.gr
Σάβ.15:00Α.Ο. Αρχοντοχωρίου - Α.Ο. Πανοχθιακός 2-1
Κυρ.15:00Ιδομενέας Εμπεσσού - Α.Ο. Μοναστηρακίου5-1
Κυρ.15:00Δάφνη Μεγ. Χώρας - Αλυζιακός Μύτικα1-1
Κυρ.15:00Μεδεών Κατούνας - Ακαρνανικός Φυτειών 2-0
Κυρ.15:00Α.Ο. Κανδήλας - Ομόνοια Κεχρινιάς5-0
Κυρ.15:00  Ηρακλής Αστακού - Α.Ο. Ελαιοφύτου5-1

1ος Ομιλος
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
36
2
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 
31
3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
30
4
Α.ΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
26
5
Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ
26
6
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
23
7
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
22
8
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
20
9
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
16
10
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
7
11
ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ
1
12
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ
-6

* ΑΟ Λυγιάς και Αχλιλλέας Γραμματικούς έχουν ένα ματς λιγότερο

2ος Ομιλος
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
33
2
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
30
3
ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
26
4
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ
25
5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
25
6
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
23
7
Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
18
8
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
14
9
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
12
10
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
11
11
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
6
12
ΧΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
4

* Κεραυνός Ποταμούλας και  Α.Ο. Ρηγανά έχουν ένα ματς λιγότερο

3ος Ομιλος
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
38
2
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
29
3
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
27
4
Α.Ο. ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
23
5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
21
6
Α.Ο. ΑΡΧΟΝΟΤΧΩΡΙΟΥ
20
7
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
20
8
Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ
19
9
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
13
10
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
11
11
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
9
12
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
2
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »