ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

14 Νοε 2016

Οι αγώνες του ερχόμενου Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Το πρόγραμμα των αγώνων του ερχόμενου Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 19-11-2016 ΩΡΑ 10:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 19-11-2016 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 19-11-2016 ΩΡΑ 15:00
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΘΕΡΜΟΥ                                 Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                     ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ                             ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΛΕΠΕΝΟΥΣ                            ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 19-11-2016 ΩΡΑ 18:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2016 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2016 ΩΡΑ 11:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2016 ΩΡΑ 11:00
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2016 ΩΡΑ 15:00
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                         ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                      ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ               ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ                 ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                           ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                  ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ                          ΑΕ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                        ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »