ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

8 Νοε 2016

Οι διαιτητές των αγώνων της Τετάρτης για το Κύπελλο ΕΠΣΝΑ

Τους διαιτητές των αγώνων της φάσης των "16" του Κυπέλλου ΕΠΣΝΑ ανακοινωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της Ένωσης.

Αναλυτικά:

                                            ΚΩΔΙΚΟΣ
                                              ΑΓΩΝΑ       ΤΕΤΑΡΤΗ 9-11-2016 ΩΡΑ 14:30 (ΚΥΠΕΛΛΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             262           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΣΟΥΖΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              263           ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        264           ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΣΗΜΑΚΗΣΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΛΟΥΤΡΟΥ                              265           ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΘΕΡΜΟΥ                                266           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΜΠΟΥ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΓΟΥΛΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΣΤΑΚΟΥ                              267           ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       268           ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
                                                                     ΤΕΤΑΡΤΗ 9-11-2016 ΩΡΑ 17:30 (ΚΥΠΕΛΛΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             269           ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:
ΤΕΤΑΡΤΗΣ:                            ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ - ΛΑΘΥΡΗΣ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »