ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

11 Νοε 2016

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                            ΚΩΔΙΚΟΣ
                                              ΑΓΩΝΑ       ΣΑΒΒΑΤΟ 12-11-2016 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   50              ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΟΥΖΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             51              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           52              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           53              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΚΑΟΥΡΗΣ - ΜΠΟΤΙΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                54              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΛΑΖΟΥΡΑΣ - ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΡΗΓΑΝΑ                                 55              ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. - ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 12-11-2016 ΩΡΑ 11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          56              ΑΡΗΣΑΙΤΩΛΙΚΟΥΠΑΟΔΟΞΑΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ
ΘΕΡΜΟΥ                                57              Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                58              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 12-11-2016 ΩΡΑ 15:00
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       270           ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        271           ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΜΠΑΚΑΚΗ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΚΑΨΑΛΗΣ
ΘΕΡΜΟΥ                                272           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΓΟΥΛΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        273           ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΟΡΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΠΑΝΟΥ
ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             274           ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΤΟΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΞΟΥΡΙΑ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          275           ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           276           ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΜΟΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΧΡΕΛΙΑΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ                              277           ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΟΥΖΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΛΑΪΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             278           ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ - ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΖΕΡΒΑΣ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     279           ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                280           ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                    281           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΜΠΡΟΥ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                282           ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
ΡΙΓΑΝΗΣ                                283           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ 13-11-2016 ΩΡΑ 10:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   59              ΝΕΟΙΝΑΥΠΑΚΤΟΥΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ 13-11-2016 ΩΡΑ 10:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             60              ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΑΘΑ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ 13-11-2016 ΩΡΑ 11:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         61              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ 13-11-2016 ΩΡΑ 11:00
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                284           ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΑΜΠΑΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ - ΑΣΗΜΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   285           ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΜΠΡΟΥ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΙΖΑΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ
ΣΤΑΝΟΥ                                 286           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. - ΑΡΣΕΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ 13-11-2016 ΩΡΑ 12:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   62              ΑΟΛΥΓΙΑΣΑΕΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΣΟΥΖΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ 13-11-2016 ΩΡΑ 15:00
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        287           ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. - ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   288           ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΠΠΑΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ - ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         289           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ - ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                290           ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΕΜΙΛΕΩΝ                              291           ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ
ΜΥΤΙΚΑ                                 292           ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
ΟΧΘΙΩΝ                                  293           ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ – ΒΑΙΝΑΣ - ΚΑΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ
ΦΥΤΕΙΩΝ                               294           ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           295           ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                      296           ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΤΟΛΗΣ - ΤΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΡΗΓΑΝΑ                                 297           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          298           ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. - ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. - ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΖΕΡΒΑΣ
ΓΑΒΑΛΟΥΣ                           299           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΑΖΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     300           ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ                         301           ΑΕ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ – ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΜΠΟΥΚΑΣ                             302           ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ - ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΑΓΓΕΛΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ - ΡΟΔΑΤΟΣ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »