ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

25 Νοε 2016

Ορισμός διαιτητών 26-27/11/2016


                                                ΑΓΩΝΑ       ΣΑΒΒΑΤΟ  26-11-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   70              ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         71              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   72              ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                73              ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ
ΡΗΓΑΝΑ                                 74              ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  26-11-2016  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        75              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
                                                                     ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           76              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
ΘΕΡΜΟΥ                                77              ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                78              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  26-11-2016  ΩΡΑ  15:00
ΘΕΡΜΟΥ                                340           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΔΑΝΙΑΣ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        341           ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ - ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΟΡΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΚΑΨΑΛΗΣ
ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             342           ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΝΙΚΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          343           ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΡΕΤΣΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           344           ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΣΟΥΖΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΜΟΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΛΟΥΤΡΟΥ                              345           ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                              ΛΑΪΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΠΑΝΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       346           ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΧΡΕΛΙΑΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                347           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΚΑΛΥΒΑΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   348           ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΠΟΥΛΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΖΕΡΒΑΣ
ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ                          349           ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   350           ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ - ΤΟΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΣΟΥΝΗ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           351           ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. - ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                352           ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                           ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     353           ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  27-11-2016  ΩΡΑ  10:00
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                354           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ  .
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  27-11-2016  ΩΡΑ  11:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             355           ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ - ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  27-11-2016  ΩΡΑ  12:15
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                356           ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  27-11-2016  ΩΡΑ  15:00
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        357           ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ - ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         358           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΕΜΙΛΕΩΝ                              359           ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                360           ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΚΑΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ
ΟΧΘΙΩΝ                                  361           ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΦΥΤΕΙΩΝ                               362           ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ - ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                      363           ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. - ΑΡΣΕΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ
ΑΣΤΑΚΟΥ                              364           ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           365           ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ, - ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΥ                              366           ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ - ΒΑΪΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΖΕΡΒΑΣ
ΓΑΒΑΛΟΥΣ                           367           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΠΠΑΣ – ΤΑΚΟΣ - ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΓΟΥΛΑΣ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  27-11-2016  ΩΡΑ  18:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             368           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΑΜΠΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΑΘΑ



ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:
ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΠΑΠΠΑΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΕΚΕΛΟΣ – ΛΑΜΠΡΟΥ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »