ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

27 Νοε 2016

Β' ΕΠΣΝΑ Αποτελέσματα και βαθμολογία 10ης αγωνιστικής



Αποτελέσματα Β' ΕΠΣΝΑ (9η αγωνιστική)
1ος όμιλος – www.olatagoal.gr
Ημ. & ΏραΑναμέτρησηΣκορ
Σάβ.15:00Ακαδημία Ευηνοχωρίου - Α.Ε.Οινιαδών4-1
Κυρ.11:00Αλικυρναϊκός Αγίου Θωμά - Αστέρας Μεσολογγίου3-1
Κυρ.15:00Ακαδημία Ναυπάκτου - Αράκυνθος Ματαράγκας0-1
Κυρ.15:00Τρίκαρδος Κατοχής - Α.Ο.Λυγιάς2-0
Κυρ.18:00Αναγέννηση Μεσολογγίου - Αχιλλέας Γραμματικούς3-1

Α.Ο. Παπαδατών - Αετός Σταμνάς3-0 α.α
2ος όμιλος – www.olatagoal.gr
Σάβ.15:00Θύελλα Αγίου Ανδρέα - Δόξα Καινουργίου2-1
Σάβ.15:00Χρ.Αστέρας Παντάνασσας - Αστέρας Καμαρούλας 1-2
Κυρ.10:00Ελπίδες Αγρινίου - Α.Ο.Ρηγανά1-1
Κυρ.12:15Αστέρας Αγρινίου - Κεραυνός Ποταμούλας1-1
Κυρ.15:00ΠΑΟΚ Καλυβίων - ΠΑΟ Αγρινίου3-3
Κυρ.15:00ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου - Α.Ε. Μακρυνειακός1-0
                            
3ος όμιλος – www.olatagoal.gr
Σάβ.15:00Ομόνοια Κεχρινιάς - Δάφνη Μεγάλης Χώρας2-0
Κυρ.15:00Α.Ο. Πανοχθιακός - Αλυζιακός Μύτικα1-1
Κυρ.15:00Ακαρνανικός Φυτειών - Ιδομενέας Εμπεσσού0-1
Κυρ.15:00Α.Ο. Ελαιοφύτου - Α.Ο. Αρχοντοχωρίου1-2
Κυρ.15:00Ηρακλής Αστακού - Μεδεών Κατούνας2-0
Κυρ.15:00Α.Ο. Κανδήλας - Α.Ο. Μοναστηρακίου6-3




ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΕΠΣΝΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
24
2
Α.Ο.ΛΥΓΙΑΣ
20
3
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΘΩΜΑ
20
4
ΑNAΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
20
5
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
19
6
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
16
7
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
16
8
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
16
9
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
12
10
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
7
11
ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ
1
12
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ
-6



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΕΠΣΝΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
23
2
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23
3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
21
4
ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 
19
5
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ
18
6
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
14
7
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
14
8
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
11
9
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
8
10
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
7
11
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
4
12
ΧΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
2


Β’ ΕΠΣΝΑ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
28
2
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
21
3
ΑΟ ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
17
4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
17
5
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
17
6
Α.Ο.ΚΑΝΔΗΛΑΣ 
16
7
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
15
8
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
13
9
ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
13
10
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
7
11
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
5
12
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
0
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »