ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

10 Οκτ 2016

Οι αγώνες του ερχόμενου Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Το πρόγραμμα των αγώνων του ερχόμενου Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  15-10-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ                     ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                            ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                     ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                  ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                          ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  15-10-2016  ΩΡΑ  16:00
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΔΟΚΙΜΙΟΥ                              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                            ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΦΛΟΓΑΣ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΟΥ                                 Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                         ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                           ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  16-10-2016  ΩΡΑ  11:00
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                            ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΣΤΑΝΟΥ                                  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  16-10-2016  ΩΡΑ  16:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΛΑΣ                     ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ                           ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                     ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                      ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ                             ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΕΜΠΕΣΣΟΥ                            ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΜΥΤΙΚΑ                                   ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ                 ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΜΠΟΥΚΑΣ                              ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΑΕΤΟΥ                                     ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΕ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ
ΡΙΓΑΝΗΣ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »