ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

23 Οκτ 2016

Β' ΕΠΣΝΑ: Αποτελέσματα και βαθμολογία 5ης αγωνιστικής



Αποτελέσματα Β' ΕΠΣΝΑ (5η αγωνιστική)
1ος όμιλος – www.olatagoal.gr
Ημ. & ΏραΑναμέτρησηΣκορ
Σάβ.15:30Αχιλλέας Γραμματικούς - Αλικυρναϊκός Αγίου ΘωμάΑναβλ.
Κυρ.15:30Τρίκαρδος Κατοχής - Αστέρας Μεσολογγίου6-2
Κυρ.15:30Ακαδημία Ναυπάκτου - Α.Ο.Λυγιάς2-3
Κυρ.15:30Α.Ο.Παπαδατών - Αράκυνθος Ματαράγκας0-2
Κυρ.15:30Αναγέννηση Μεσολογγίου - Α.Ε.Οινιαδών3-2

Ακαδημία Ευηνοχωρίου - Αετός Σταμνάς3-0 α.α



2ος όμιλος – www.olatagoal.gr
Σάβ.15:30Ελπίδες Αγρινίου - Δόξα Καινουργίου0-4
Κυρ.11:00Αστέρας Αγρινίου - Αστέρας Καμαρούλας0-4
Κυρ.11:00Θύελλα Αγίου Ανδρέα - Α.Ε.Μακρυνειακός1-1
Κυρ.15:30Α.Ο.Ρηγανά - Χρυσός Αστέρας Παντάνασσας2-1
Κυρ.15:30ΠΑΟΚ Καλυβίων - Κεραυνός Ποταμούλας1-0
Κυρ.15:30ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου - ΠΑΟ Αγρινίου1-0
                            
3ος όμιλος – www.olatagoal.gr
Σάβ.15:30Ακαρνανικός Φυτειών - Αλυζιακός Μύτικα1-2
Σάβ.15:30Ομόνοια Κεχρινιάς - Ιδομενέας Εμπεσσού2-1
Κυρ.11:00Α.Ο.Ελαιοφύτου - Δάφνη Μεγάλης Χώρας1-2
Κυρ.15:30Α.Ο.Μοναστηρακίου - Α.Ο.Πανοχθιακός1-3
Κυρ.15:30Ηρακλής Αστακού - Α.Ο.Αρχοντοχωρίου6-0
Κυρ.15:30Α.Ο.Κανδήλας - Μεδεών Κατούνας3-3


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Β' ΤΟΠΙΚΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – 5η αγωνιστική
1ος Όμιλος – www.olatagoal.gr
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Ν.
Ι.
Η.
Τέρματα
1
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
12
5
4
0
1
13-3
2
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
10
4
3
1
0
11-1
3
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
10
4
3
1
0
8-1
4
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
10
5
3
1
1
10-7
5
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
10
5
3
1
1
9-4
6
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
9
5
3
0
2
12-7
7
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
9
5
3
0
2
8-5
8
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
7
5
2
1
2
7-11
9
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
6
5
2
0
3
7-9
10
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
1
5
0
1
4
6-16
11
ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ
-2
5
0
0
5
1-13
12
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ
-6
5
0
0
5
0-15
1η Άνοδος, 2η-3η Μπαράζ Ανόδου, 4η-9η Παραμονή, 10η-11η Μπαράζ Παραμονής, 12η Υποβιβασμός
Το σωματείο Α.Ο. Παπαδατών ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς. Ο Αετός Σταμνάς παραιτήθηκε από το πρωτάθλημα.


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Β' ΤΟΠΙΚΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – 5η αγωνιστική
2ος Όμιλος – www.olatagoal.gr
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Ν.
Ι.
Η.
Τέρματα
1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
13
5
4
1
0
13-3
2
ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
13
5
4
1
0
8-2
3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
9
5
3
0
2
11-6
4
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
9
5
3
0
2
10-9
5
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
8
5
2
2
1
10-6
6
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8
5
2
2
1
5-4
7
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
7
5
2
1
2
5-4
8
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
5
5
1
2
2
6-6
9
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
4
5
1
1
3
4-14
10
ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
2
5
0
2
3
5-9
11
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
2
5
0
2
3
7-13
12
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
0
5
0
2
3
3-11
1η Άνοδος, 2η-3η Μπαράζ Ανόδου, 4η-9η Παραμονή, 10η-11η Μπαράζ Παραμονής, 12η Υποβιβασμός
Το σωματείο Αστέρας Αγρινίου έχει -2 βαθμούς
 
 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Β' ΤΟΠΙΚΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – 5η αγωνιστική
3ος Όμιλος – www.olatagoal.gr
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Ν.
Ι.
Η.
Τέρματα
1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
13
5
4
1
0
13-1
2
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
13
5
4
1
0
10-2
3
ΑΟ ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
12
5
4
0
1
8-2
4
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
12
5
4
0
1
8-5
5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
9
5
3
0
2
6-5
6
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
7
5
2
1
2
5-6
7
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
6
5
2
0
3
9-8
8
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
6
5
2
0
3
7-8
9
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
4
5
1
1
3
5-9
10
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
1
5
0
1
4
1-6
11
ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
1
5
0
1
4
2-12
12
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
0
5
0
2
3
4-14
1η Άνοδος, 2η-3η Μπαράζ Ανόδου, 4η-9η Παραμονή, 10η-11η Μπαράζ Παραμονής, 12η Υποβιβασμός
Το σωματείο Μεδεών Κατούνας έχει -2 βαθμούς.
 

« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »