ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

16 Οκτ 2016

Β' ΕΠΣΝΑ: Αποτελέσματα και βαθμολογία 4ης αγωνιστικής


Αποτελέσματα Β' ΕΠΣΝΑ (4η αγωνιστική)
1ος όμιλος – www.olatagoal.gr
Ημ. & ΏραΑναμέτρησηΣκορ
Σάβ. 16:00Α.Ο.Λυγιάς - Αλικυρναϊκός Αγίου Θωμά0-4
Σάβ. 16:00Ακαδημία Ευηνοχωρίου - Αναγέννηση Μεσολογγίου0-2
Κυρ.16:00Αστέρας Μεσολογγίου - Αχιλλέας Γραμματικούς0-2
Κυρ.16:00Α.Ε.Οινιαδών - Α.Ο.Παπαδατών2-0
Κυρ.16:00Αράκυνθος Ματαράγκας - Τρίκαρδος Κατοχής0-1

Αετός Σταμνάς - Ακαδημία Ναυπάκτου0-3 α.α



2ος όμιλος – www.olatagoal.gr
Σάβ.16:00Α.Ε.Μακρυνειακός - ΠΑΟΚ Καλυβίων0-1
Σάβ.16:00ΠΑΟ Αγρινίου - Αστέρας Αγρινίου1-1
Κυρ.16:00Αστέρας Καμαρούλας - Α.Ο.Ρηγανά3-0
Κυρ.16:00Θύελλα Αγίου Ανδρέα - Ελπίδες Αγρινίου5-0
Κυρ.16:00Δόξα Καινουργίου - ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου1-1
Κυρ.16:00Κεραυνός Ποταμούλας - Χρ.Αστέρας Παντάνασσας2-2
                            
3ος όμιλος – www.olatagoal.gr
Σάβ.16:00Ηρακλής Αστακού - Α.Ο.Κανδήλας3-1
Σάβ.16:00Δάφνη Μεγάλης Χώρας - Ακαρνανικός Φυτειών1-0
Κυρ.16:00Μεδεών Κατούνας - Α.Ο.Ελαιοφύτου0-0
Κυρ.16:00Ιδομενέας Εμπεσσού - Α.Ο.Πανοχθιακός1-0
Κυρ.16:00Αλυζιακός Μύτικα - Α.Ο.Μοναστηρακίου2-0
Κυρ.16:00Α.Ο.Αρχοντοχωρίου - Ομόνοια Κεχρινιάς0-1



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ


Β' ΤΟΠΙΚΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – 4η αγωνιστική
1ος Όμιλος – www.olatagoal.gr
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Ν.
Ι.
Η.
Τέρματα
1
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
10
4
3
1
0
11-1
2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
10
4
3
1
0
8-1
3
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
9
4
3
0
1
7-1
4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
9
4
3
0
1
10-4
5
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
7
4
2
1
1
7-5
6
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
7
4
2
1
1
6-4
7
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
6
4
2
0
2
6-5
8
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
6
4
2
0
2
5-6
9
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
4
4
1
1
2
4-9
10
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
1
4
0
1
3
4-10
11
ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ
-2
4
0
0
4
1-11
12
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ
-6
4
0
0
4
0-12
1η Άνοδος, 2η-3η Μπαράζ Ανόδου, 4η-9η Παραμονή, 10η-11η Μπαράζ Παραμονής, 12η Υποβιβασμός
Το σωματείο Α.Ο. Παπαδατών ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς. Ο Αετός Σταμνάς παραιτήθηκε από το πρωτάθλημα.

2ος ΟΜΙΛΟΣ


Β' ΤΟΠΙΚΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – 4η αγωνιστική
2ος Όμιλος – www.olatagoal.gr
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Ν.
Ι.
Η.
Τέρματα
1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
12
4
4
0
0
12-2
2
ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
10
4
3
1
0
7-2
3
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
7
4
2
1
1
5-3
4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
6
4
2
0
2
7-6
5
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
6
4
2
0
2
8-8
6
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
5
4
1
2
1
6-6
7
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5
4
1
2
1
4-4
8
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
4
4
1
1
2
5-5
9
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
4
4
1
1
2
4-10
10
ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
2
4
0
2
2
4-7
11
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
2
4
0
2
2
7-12
12
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
0
4
0
2
2
3-7
1η Άνοδος, 2η-3η Μπαράζ Ανόδου, 4η-9η Παραμονή, 10η-11η Μπαράζ Παραμονής, 12η Υποβιβασμός
Το σωματείο Αστέρας Αγρινίου έχει -2 βαθμούς

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Β' ΤΟΠΙΚΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – 4η αγωνιστική
3ος Όμιλος – www.olatagoal.gr
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Ν.
Ι.
Η.
Τέρματα
1
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
10
4
3
1
0
8-1
2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
10
4
3
1
0
7-1
3
ΑΟ ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
9
4
3
0
1
5-1
4
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
9
4
3
0
1
6-4
5
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
7
4
2
1
1
4-4
6
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
6
4
2
0
2
8-6
7
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
6
4
2
0
2
6-5
8
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
6
4
2
0
2
4-4
9
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
3
4
1
0
3
2-6
10
ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
1
4
0
1
3
2-6
11
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
1
4
0
1
3
0-4
12
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
-1
4
0
1
3
1-11
1η Άνοδος, 2η-3η Μπαράζ Ανόδου, 4η-9η Παραμονή, 10η-11η Μπαράζ Παραμονής, 12η Υποβιβασμός
Το σωματείο Μεδεών Κατούνας έχει -2 βαθμούς.
 
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »