ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

4 Οκτ 2016

Γ' Εθνική: Αποτελέσματα και βαθμολογία 4ης αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής στους 4 ομίλους:
Α.Ε. Ποντίων – Α.Ο. Καρδίας      0-0
Μακεδονικός Φούφας – Καβάλα      2-1
Αλμωπός Αριδαίας – Νάουσα        0-0
Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Δράμας      0-3
Λαγκαδάς – Απόλλων Παραλιμνίου   2-1
Απόλλων Καλαμαριάς – Καμπανιακός 1-0
Δόξα Προσκυνητών – Εορδαϊκός     1-0
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης
 
Βαθμολογία
Απόλλων Καλαμαριάς  12
Δόξα Δράμας         10
Λαγκαδάς             7
Νέστος Χρυσούπολης   6 -3αγ
Καβάλα ΑΟ            5
Ορφέας Puma Ξάνθης   5
Αλμωπός Αριδαίας     5 -3αγ.
Εορδαϊκός 2007       4
ΑΟ Καρδίας           4
Δόξα Προσκυνητών     4
Μακεδονικός Φούφα    4
Απόλλων Παραλιμνίου  3
Καμπανιακός          3
Νάουσα               2 -3αγ.
ΑΕ Ποντίων           1 -3αγ.
*  Εκκρεμεί η απόφαση της έφεσης για τον Απόλλωνα Καλαμαριά στον οποίον έχουν αφαιρεθεί 3 βαθμοί ενώ εχει υποστεί και μηδενισμό για το ματς της 1ης αγωνιστικής με ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου. 
2ος όμιλος
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Απόλλων Λάρισας 0-3
Αμβρακία Κωστακιών – Πιερικός            0-0
Εθνικός Φιλιππιάδας – Ρήγας Φεραίος      1-1
Πύδνα Κίτρους – Ολυμπιακός Βόλου         0-1
Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός                   1-0
Τηλυκράτης – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 3-0
Διαγόρας Σεβαστής – Αστέρας Πετριτή      1-0
Ιστιαία – Α.Ε. Καραϊσκάκης               0-1
 
Βαθμολογία

Ολυμπιακός Βόλου           12
Διαγόρας Σεβαστής          12
Καραϊσκάκης ΑΕ             10
Νίκη Βόλου                  9
Απόλλων Λάρισας             9
Τηλυκράτης 2014             7
Πύδνα Κίτρους               7
Πιερικός                    6
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 5
Ρήγας Φεραίος               4
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας      3
Αστέρας Πετρίτη             2
Θεσπρωτός                   1
Αμβρακία Κωστακίων          1
Εθνικός Φιλιππιάδας         1
Ένωση Απολλώνιου/Ιστιαίας   0
3ος όμιλος
Φωστήρας – Τσικλητήρας Πύλου     0-0
Δόξα Μεγαλούπολης – ΠΑΟ Βάρδας   1-3
Θήβα – Χαλκίδα                   1-0
Ζευγολατιό – Παναχαϊκή           0-2
Αχαϊκή – Λουτράκι                1-0
Αστέρας Αμαλιάδας – Παναργειακός 0-1
Αιολικός – Παναρκαδικός          2-2
Ρεπό: Ένωση Ερμιονίδας
 
Βαθμολογία
ΠΑΟ Βάρδας        12
Παναχαϊκή         10 
Παναρκαδικός       8
Φωστήρας Αθηνών    7 -3αγ.
Ερμιονίδας ΑΕ      6 -3αγ.
ΑΟ Πύλου           5
ΑΟ Ζευγολατιού     4
Λουτράκι           4 
Θήβα ΑΟ            4 -3αγ.
Αχαϊκή             4
Αιολικός           3 
Παναργειακός       3
ΑΟ Χαλκίς          2 -3αγ.
Δόξα Μεγαλόπολης   2
Αστέρας Αμαλιάδας  1
 
4ος όμιλος
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ερμής Ζωνιανών  0-1
Ηλυσιακός – Εθνικός Πειραιά 1-1
Θύελλα Ραφήνας – Ατσαλένιος 1-2
Εργοτέλης – Τρίγλια Ραφήνας 2-0
Ιάλυσος – Πανθηραϊκός       2-1
Κηφισιά – Ιωνικός           1-2
Προοδευτική – Ρόδος        (3/10, 16:00)
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος
 
Βαθμολογία
Εργοτέλης       12
Ερμής Ζωνιανών  12 
Ατσαλένιου ΠΟ    9
Ιωνικός          8
Άγιος Ιερόθεος   6 -3αγ.
Ιάλυσος          6 
Θύελλα Ραφήνας   4
Κηφισιάς ΑΕ      4
Πανθηραϊκός      4
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ        4 -3αγ.
Εθνικός Πειραιά  2 -3αγ.
Ηλυσιακός        2 -2αγ.
ΑΣ Ρόδος         1 -3αγ.
Τρίγλια Ραφήνας  1
Προοδευτική      0 -3αγ.
http://www.sentragoal.gr/



« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »