ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

5 Σεπ 2016

Η κλήρωση της Football League. Πρεμιέρα εκτός με Καρδίτσα ο Αρης... Κρητικό ντέρμπι με Κισσαμικό και ΟΦΗ

Από την Καρδίτσα κόντρα στην τοπική Αναγέννηση θα αρχίσει ο Άρης την προσπάθειά του για άμεση επιστροφή στη Super League, ενώ το κρητικό ντέρμπι ανάμεσα στον Κισσαμικό και τον ΟΦΗ δεσπόζει στο πρόγραμμα της Football League, μετά την κλήρωση που έγινε στο Αττικό Άλσος και σημαδεύτηκε από την άνανδρη επίθεση τριάντα περίπου κουκουλοφόρων.

Κι ενώ οι ομάδες έμαθαν το πρόγραμμα, ακόμα παραμένει άγνωστο πότε θα αρχίσει o φετινός μαραθώνιος. Ο αρχικός προγραμματισμός ανέφερε ότι η πρεμιέρα θα γινόταν στις 25 Σεπτεμβρίου, όμως η διοργανώτρια αρχή απέφυγε να ανακοινώσει ημερομηνία. Το πρόβλημα είναι συνδεδεμένο τόσο με την τηλεοπτική στέγη του πρωταθλήματος, όσο και με τις βασικές χορηγίες.
Αναλυτικά το πρόγραμμα
1η αγωνιστική 18η
Απόλλων Σμύρνης - Καλλιθέα
Σπάρτη - Πανθρακικός
Παναιγιάλειος - ΑΟ Χανιά
Αναγέννηση Καρδίτσας - Άρης
Αγροτικός Αστέρας - ΑΟ Τρίκαλα
Αιγινιακός - Λαμία
Πανσερραϊκός - Πανελευσινιακός
Κισσαμικός - ΟΦΗ
Αχαρναϊκός - Καλλονή
2η αγωνιστική 19η
Σπάρτη - Απόλλων Σμύρνης
Καλλιθέα - Παναιγιάλειος
Πανθρακικός - Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΟ Χανιά - Αγροτικός Αστέρας
Άρης - Αιγινιακός
ΑΟ Τρίκαλα - Πανσερραϊκός
Λαμία - Κισσαμικός
Πανελευσινιακός - Αχαρναϊκός
ΟΦΗ - Καλλονή
3η αγωνιστική 20ή
Απόλλων Σμύρνης - Παναιγιάλειος
Αναγέννηση Καρδίτσας - Σπάρτη
Αγροτικός Αστέρας - Καλλιθέα
Αιγινιακός - Πανθρακικός
Πανσερραϊκός - ΑΟ Χανιά
Κισσαμικός - Άρης
Αχαρναϊκός - ΑΟ Τρίκαλα
Καλλονή - Λαμία
ΟΦΗ - Πανελευσινιακός
4η αγωνιστική 21η
Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Σμύρνης
Παναιγιάλειος - Αγροτικός Αστέρας
Σπάρτη - Αιγινιακός
Καλλιθέα - Πανσερραϊκός
Πανθρακικός - Κισσαμικός
ΑΟ Χανιά - Αχαρναϊκός
Άρης - Καλλονή
ΑΟ Τρίκαλα - ΟΦΗ
Λαμία - Πανελευσινιακός
5η αγωνιστική 22η
Απόλλων Σμύρνης - Αγροτικός Αστέρας
Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανσερραϊκός - Παναιγιάλειος
Κισσαμικός - Σπάρτη
Αχαρναϊκός - Καλλιθέα
Καλλονή - Πανθρακικός
ΟΦΗ - ΑΟ Χανιά
Πανελευσινιακός - Άρης
Λαμία - ΑΟ Τρίκαλα
6η αγωνιστική 23η
Αιγινιακός - Απόλλων Σμύρνης
Αγροτικός Αστέρας - Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας - Κισσαμικός
Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός
Σπάρτη - Καλλονή
Καλλιθέα - ΟΦΗ
Πανθρακικός - Πανελευσινιακός
ΑΟ Χανιά - Λαμία
Άρης - ΑΟ Τρίκαλα
7η αγωνιστική 24η
Απόλλων Σμύρνης - Πανσερραϊκός
Κισσαμικός - Αιγινιακός
Αχαρναϊκός - Αγροτικός Αστέρας
Καλλονή - Αναγέννηση Καρδίτσας
ΟΦΗ - Παναιγιάλειος
Πανελευσινιακός - Σπάρτη
Λαμία - Καλλιθέα
ΑΟ Τρίκαλα - Πανθρακικός
Άρης - ΑΟ Χανιά
8η αγωνιστική 25η
Κισσαμικός - Απόλλων Σμύρνης
Πανσερραϊκός – Αχαρναϊκός
Αιγινιακός-Καλλονή
Αγροτικός Αστέρας-ΟΦΗ
Αναγέννηση Καρδίτσας-Πανελευσινιακός
Παναιγιάλειος-Λαμία
Σπάρτη-ΑΟ Τρίκαλα
Καλλιθέα-Άρης
Πανθρακικός-ΑΟ Χανιά
9η αγωνιστική 26η
Απόλλων Σμύρνης-Αχαρναϊκός
Καλλονή-Κισσαμικός
ΟΦΗ-Πανσερραϊκός
Πανελευσινιακός-Αιγινιακός
Λαμία-Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Τρίκαλα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Άρης-Παναιγιάλειος
ΑΟ Χανιά-Σπάρτη
Πανθρακικός-Καλλιθέα
10η αγωνιστική 27η
Καλλονή-Απόλλων Σμύρνης
Αχαρναϊκός-ΟΦΗ
Κισσαμικός-Πανελευσινιακός
Πανσερραϊκός-Λαμία
Αιγινιακός-ΑΟ Τρίκαλα
Αγροτικός Αστέρας-Άρης
Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΟ Χανιά
Παναιγιάλειος-Πανθρακικός
Καλλιθέα-Σπάρτη
11η αγωνιστική 28η
Απόλλων Σμύρνης-ΟΦΗ
Πανελευσινιακός-Καλλονή
Λαμία-Αχαρναϊκός
ΑΟ Τρίκαλα-Κισσαμικός
Άρης-Πανσερραϊκός
ΑΟ Χανιά-Αιγινιακός
Πανθρακικός-Αγροτικός Αστέρας
Καλλιθέα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Σπάρτη-Παναιγιάλειος
12η αγωνιστική 29η
Πανελευσινιακός-Απόλλων Σμύρνης
ΟΦΗ-Λαμία
Καλλονή-ΑΟ Τρίκαλα
Αχαρναϊκός-Άρης
Κισσαμικός-ΑΟ Χανιά
Πανσερραϊκός-Πανθρακικός
Αιγινιακός-Καλλιθέα
Αγροτικός Αστέρας-Σπάρτη
Παναιγιάλειος-Αναγέννηση Καρδίτσας
13η αγωνιστική 30ή
Απόλλων Σμύρνης-Λαμία
ΑΟ Τρίκαλα-Πανελευσινιακός
Άρης-ΟΦΗ
ΑΟ Χανιά-Καλλονή
Πανθρακικός-Αχαρναϊκός
Καλλιθέα-Κισσαμικός
Σπάρτη-Πανσερραϊκός
Παναιγιάλειος-Αιγινιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αγροτικός Αστέρας
14η αγωνιστική 31η
ΑΟ Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης
Λαμία-Άρης
Πανελευσινιακός-ΑΟ Χανιά
ΟΦΗ-Πανθρακικός
Καλλονή-Καλλιθέα
Αχαρναϊκός-Σπάρτη
Κισσαμικός-Παναιγιάλειος
Πανσερραϊκός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας-Αιγινιακός
15η αγωνιστική 32η
Απόλλων Σμύρνης-Άρης
ΑΟ Χανιά-ΑΟ Τρίκαλα
Πανθρακικός-Λαμία
Καλλιθέα-Πανελευσινιακός
Σπάρτη-ΟΦΗ
Παναιγιάλειος-Καλλονή
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχαρναϊκός
Αγροτικός Αστέρας-Κισσαμικός
Αιγινιακός-Πανσερραϊκός
16η αγωνιστική 33η
ΑΟ Χανιά-Απόλλων Σμύρνης
Άρης-Πανθρακικός
ΑΟ Τρίκαλα-Καλλιθέα
Λαμία-Σπάρτη
Πανελευσινιακός-Παναιγιάλειος
ΟΦΗ-Αναγέννηση Καρδίτσας
Καλλονή-Αγροτικός Αστέρας
Αχαρναϊκός-Αιγινιακός
Πανσερραϊκός-Κισσαμικός
17η αγωνιστική 34η
Απόλλων Σμύρνης-Πανθρακικός
Καλλιθέα-ΑΟ Χανιά
Σπάρτη-Άρης
Παναιγιάλειος-ΑΟ Τρίκαλα
Αναγέννηση Καρδίτσας-Λαμία
Αγροτικός Αστέρας-Πανελευσινιακός
Αιγινιακός-ΟΦΗ
Πανσερραϊκός-Καλλονή
Κισσαμικός-Αχαρναϊκός
http://www.sentragoal.gr/
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »