ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

7 Σεπ 2016

Με Α.Ε. Λιβαδειάς - Χολαργού στο Κύπελλο ο Αίολος

Εκτός έδρας θα ξεκινήσει τις υποχρεώσεις του στο Κύπελλο Ελλάδας ο Αίολος Αστακού. Η ομάδα του Μιχάλη Κουταλιανού κληρώθηκε να αγωνιστεί με την Α.Ε. Λιβαδειάς - Χολαργού εκτός έδρας, ενώ ο νικητής της αναμέτρησης αντιμετωπίζει εντός έδρας το νικητή της αναμέτρησης Αμύντας - Αρκαδικός.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Κυπέλλου Ανδρών:


Α' Φάση - Σάββατο 17/09/2016
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
01. ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
02. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
03. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
04. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
05. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
06. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
07. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
08. ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΥ
09. ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
10. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
11. ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
12. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
13. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
14. ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928
15. ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
16. ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
---------------------------------
01.ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
02.ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
03.ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ - ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928
04.ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
05.ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
06.ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
07.ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
08.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

Β' Φάση / 1η Αγωνιστική - Τετάρτη 21/09/2016
Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ<br>
01. ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ ΚΑΕ
02. ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΕ
03. ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΕ
04. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΚΑΕ
05. ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΕ
06. ΤΡΙΚΑΛΑ BC ΚΑΕ
07. ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
08. ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
09. ΝΙΚΗΤΗΣ Α1
10. ΝΙΚΗΤΗΣ Α2
11. ΝΙΚΗΤΗΣ Α3
12. ΝΙΚΗΤΗΣ Α4
13. ΝΙΚΗΤΗΣ Α5
14. ΝΙΚΗΤΗΣ Α6
15. ΝΙΚΗΤΗΣ Α7
16. ΝΙΚΗΤΗΣ Α8
---------------------------------
09.ΝΙΚΗΤΗΣ Α3 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α1
10.ΟΜΑΔΑ X - ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΑΕ
11.ΝΙΚΗΤΗΣ Α5 - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΕ
12.ΝΙΚΗΤΗΣ Α4 - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
13.ΝΙΚΗΤΗΣ Α2 - ΛΑΥΡΙΟ ΓΣ
14.ΤΡΙΚΑΛΑ BC ΚΑΕ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
15.ΝΙΚΗΤΗΣ Α7 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α8
16.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΚΑΕ - ΝΙΚΗΤΗΣ Α6

Β' Φάση / 2η Αγωνιστική - Σάββατο 24/09/2016
17.ΝΙΚΗΤΗΣ Α12 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α10
18.ΝΙΚΗΤΗΣ Α14 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α13
19.ΝΙΚΗΤΗΣ Α15 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α9
20.ΝΙΚΗΤΗΣ Α16 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α11

Β' Φάση / 3η Αγωνιστική - Σάββατο 01/10/2016
21.ΝΙΚΗΤΗΣ Α20 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α18
22.ΝΙΚΗΤΗΣ Α17 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α19

Γ'Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) / Τετάρτη 07/10/2015
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΑΕ
2. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ
3. ΠΑΟΚ ΚΑΕ
4. ΑΡΗΣ ΚΑΕ
5. ΑΕΚ ΝΕΑ ΚΑΕ
6. ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΑΕ
7. ΝΙΚΗΤΗΣ Α21
8. ΝΙΚΗΤΗΣ Α22
---------------------------------
23.ΑΕΚ ΚΑΕ - ΝΙΚΗΤΗΣ Α21
24.ΑΡΗΣ ΚΑΕ - ΝΙΚΗΤΗΣ Α22
25.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ - ΠΑΟΚ ΚΑΕ
26.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΑΕ - ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ ΚΑΕ

Δ' Φάση - Ημιτελικοί Αγώνες - Κυριακή 15/01/2017
27. - 
28. - 

Ε' Φάση - Τελικός - Κυριακή 19/02/2017
29. Νικητής Α27 - Νικητής Α28
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »