ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

23 Αυγ 2016

Το πρόγραμμα του 3ου Ομίλου της Β' κατηγορίας

Το πλήρες πρόγραμμα του 3ου Ομίλου της Β΄ Κατηγορίας.

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ- ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
 ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
 ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
 ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
 ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
 ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
 ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΠΑΝΟΧΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »