Writen by
Unknown
6:34 μ.μ.
-
0
Comments
Στο τεχνικό τιμ της Φλόγας Παλαιομάνινας εντάσσεται ο Παναγιώτης Μπενέκος. Ο νεαρός Αγρινιώτης θα πάρει τη θέση του γυμναστή στη Φλόγα και θα είναι συνεργάτης του Βαλάντη Ζώη στην ομάδα. Ο Παναγιώτης Μπενέκος είναι 24 χρονών και έχει εργαστεί στην ακαδημία των Ελπίδων Αγρινίου και στα τμήματα υποδομής του Ατρόμητου Αθηνών.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.