Writen by
olatagoal.gr
8:15 μ.μ.
-
0
Comments
Τη φανέλα του Αμφίλοχου θα συνεχίσει να φοράει και τον επόμενο χρόνο ο Θύμιος Κοκώνης. Ο έμπειρος μέσος ήρθε σε συμφωνία με τον Αμφίλοχο για ακόμη ένα χρόνο. Στο παρελθόν αγωνίστηκε με επιτυχία σε Κένταυρο Αγρινίου, Α.Ο.Ρηγανά, Ηφαιστο Αγρινίου, Α.Ο.Παπαδατών, Ελπίδες Αγρινίου, Δόξα Καινουργίου, Αχελώο Αγελοκάστρου και Νέο Θέρμιο Απόλλωνα.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.