ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

31 Αυγ 2016

ΟΛΕΣ οι μεταγραφές της ΕΠΣΝΑ 2016

Τελευταία Ενημέρωση (07/09/2016)

Μία ακόμη μεταγραφική περίοδος για το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο της Αιτωλοακαρνανίας και το Olatagoal για όγδοη συνεχόμενη χρονιά σας ενημερώνει έγκυρα, έγκαιρα και χωρίς εξαιρέσεις για τις κινήσεις των ομάδων σε όλες τις κατηγορίες του νομού. 

*Παρατηρήσεις και οτιδήποτε άλλο... στο e-mail: olatagoal@gmail.com ή στο προφίλ στο facebook Olatagoal
Αναλυτικά οι μεταγραφικές κινήσεις των ομάδων, όπως ανακοινώθηκαν από τους συλλόγους ή όπως προκύπτει από το ρεπορτάζ :



Προπονητής: Γιάννης Ματζουράκης
Έναρξη προετοιμασίας: 1 Ιουλίου

Ήρθαν: Μιγκέλ Ροντρίγκεζ (Νασιονάλ), Λουίς Ρότσα (Γκιμαράες), Τομανέ (Γκιμαράες), Τάσος Τσοκάνης (Αστέρας Τρίπολης), Φάρλεϊ Ρόσα, Εμάνουελ Λεντέσμα, 
Έφυγαν: Μανώλης Στεφανάκος (Εργοτέλης), Σίμος Ρουμπουλάκου (Απόλλων Σμύρνης), Στέλιος Βασιλείου (Λεβαδειακός)
Φημολογία:

Προπονητής: Χρήστος Ζαρκαβέλης
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν: Παναγιώτης Δενδρινός (Αχαϊκή), θανάσης Μιχαλόπουλος (Αμφίλοχος), Δημήτρης Ζέρβας  (Ομηρος Νεοχωρίου), Νίκος Ρισβάς (Αναγέννηση Μεσολογγίου), Δημήτρης Μπαρμπαρούσης (Ομηρος Νεοχωρίου), Νεκτάριος Ζέρβας (Αλικυρναϊκός Αγίου Θωμά), Δήμος Γαβρίνας (Αλικυρναϊκός Αγίου Θωμά), Χρήστος Μαντέλος (Αλικυρναϊκός Αγίου Θωμά), Δημήτρης Σακελαρόπουλος (Αλικυρναϊκός Αγίου Θωμά), Θανάσης Μιχαλόπουλος (Αμφίλοχος), Αλέξανδρος Παναγιωτόπουλος (Αναγέννηση Μεσολογγίου), Χρήστος Κοκώρης (Αναγέννηση Μεσολογγίου)
Έφυγαν: Πάνος Στριμμένος (Φλόγα Παλαιομάνινας), Νίκος Μπαλαμπάνης (Ναυπακτιακός), Ντούσαν Πέκεζ (Ατρόμητος Αντιρρίου), Κώστας Βλαχογιάννης (Ομηρος Νεοχωρίου), 
Φημολογία: 

Προπονητής: Περικλής Παπαποστόλου
Έναρξη προετοιμασίας: 25 Ιουλίου

Ήρθαν: Ανδρέας Δουλιώτης (Α.Ο.Παλαίρου), Νίκος Μπαλαμπάνης (ΑΕΜ)
Έφυγαν: Δημήτρης Παναγόπουλος (Ακαδημία Ναυπάκτου), Αυγερινός Δημητρακόπουλος, Θανάσης Καμμένος (Θύελλα Παραβόλας), Κώστας Ψυχογιός (Ατρόμητος Αντιρρίου), Νίκος Θανασιός (Ατρόμητος Αντιρρίου), Δημήτρης Νασόπουλος (Ατρόμητος Αντιρρίου), Κώστας Πιστιόλης (Φλόγα Παλαιομάνινας)
Φημολογία:

Προπονητής: Σταμάτης Σαρρής
Έναρξη προετοιμασίας: 27 Ιουλίου

Ήρθαν: Λάζαρος Φράγκος (Αλικυρναικός), Σπύρος Μακρής (ΓΟΜ), Αγγελος Δούρος (Τ), Λάζαρος Φράγκος (Αλικυρναϊκός Αγίου Θωμά), , Σπύρος Μακρής (ΓΟΜ), Λάζαρος Φράγκος (Αλικυρναϊκός), 
Έφυγαν: Ηλίας Καλύβας (Ομηρος Νεοχωρίου), Νίκος Κούσουλας, Μαχμούτ Μουμίν (Ομηρος Νεοχωρίου), Γιάννης Σεραφίγγος (Ομηρος Νεοχωρίου), Νίκος Καβαλιέρης 
Φημολογία: 

Προπονητής: Γιώργος Μίχος
Έναρξη προετοιμασίας: 1 Αυγούστου

Ήρθαν: Νίκος Θανασιός (Ναυπακτιακός Αστέρας), Δημήτρης Νασόπουλος (Ναυπακτιακός Αστέρας), Κώστας Ψυχογιός (Ναυπακτιακός Αστέρας), Ντούσαν Πέκεζ (ΑΕΜ),
Έφυγαν: Γιώργος Θανασιός (Ακαδημία Ναυπάκτου)
Φημολογία:

Προπονητής: Γιώργος Γιάκος
Έναρξη προετοιμασίας: 1 Αυγούστου

Ήρθαν: Νίκος Μυλωνάς (ΠΑΟ Καλυβίων), Νίκος Πανταζή (Αμφίλοχος), Σωτήρης Τασούλης (ΠΑΟΚ Καλυβίων), Μίλτος Τσαπόκου (Αναγέννηση Μεσολογγίου), Φρανκ Λίλα (Αετός Σταμνάς), Ανδρέας Κούντρας (Ραύκος), Γιώργος Νικολόπουλος (Ομηρος Νεοχωρίου), Γιώργος Κόκκοτος (ΠΑΟΚ Καλυβίων), Γιάννης Μυλωνάς (ΠΑΟΚ Καλυβίων), 
Έφυγαν: Βαγγέλης Κοκκώνης (Παναμβρακικός Μπούκας), Ανδρέας Ευθυμίου (Αμφίλοχος), Γιώργος Μπρέσιακας (Αμβρακικός Λουτρού), Χρήστος Αγγέλης (Α.Ε.Βάλτου), Γιάννης Βασιλάρης (Αμφίλοχος), Βασίλης Δημητρίου (Απόλλων Δοκιμίου), Κώστας Κοκώνης (Αμφίλοχος), Πάρης Ψηφής (Φλόγα Παλαιομάνινας), Κλάιντι Τόσκα (Laci), Στάθης Τζαμαλής (Α.Ε. Βάλτου)
Φημολογία:

Προπονητής: Ανδρέας Καλαβρουζιώτης
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν: Γιάννης Γκιάτας (Τ), 
Έφυγαν: Κώστας Γκασούκας (Ομηρος Νεοχωρίου), 
Φημολογία:

Προπονητής: Χρήστος Ζαπάντης
Έναρξη προετοιμασίας: 5 Αυγούστου

Ήρθαν: Σεραφίγγος Βαγγέλης (Αίγειρος Μυστεγνών Λέσβου), Κώστας Γκασούκας (Α.Ο.Χάλκειας), Γιώργος Κοσσόβας (Αστέρας Μεσολογγίου), Λάμπρος Γατσώρης (Αστέρας Βάρης), Νίκος Μπότας (Αλικυρναϊκός Αγίου Θωμά), Δημήτρης Βρέττας (Αστέρας Μεσολογγίου), Ηλίας Καλύβας (Αρης Αιτωλικού), Κώστας Βλαχογιάννης (ΑΕΜ), Γιάννης Σεραφίγγος (Αρης Αιτωλικού), 
Έφυγαν: Κώστας Βαλτογιάννης (Τρίκαρδος Κατοχής), Πάνος Κατσάμπας, Κώστας Κατσάμπας,  Σίμος Βαλτογιάννης (Τρίκαρδος Κατοχής), Γιώργος Νικολόπουλος (Νέος Θέρμιος Απόλλων), Δημήτρης Ζέρβας (ΑΕ Μεσολογγίου), Δημήτρης Μπαρμπαρούσης (ΑΕ Μεσολογγίου), Μαχμούτ Μουμίν (Αρης Αιτωλικού), 
Φημολογία: Γιάννης Σεραφίγγος (Άρης Αιτωλικού), Ηλίας Καλύβας (Άρης Αιτωλικού), 

Προπονητής: Θόδωρος Λαυράνος
Έναρξη προετοιμασίας: 1 Αυγούστου

Ήρθαν: Βασίλης Δημητρίου (Νέος Θέρμιος Απόλλων),
Έφυγαν: Νίκος Σπυριλιώτης (Αναγέννηση Θέρμου), Παντελής Παναγιωτόπουλος (Φλόγα), Χρήστος Μακρής (Δόξα Καινουργίου), Θύμιος Αρκουμάνης (Κεραυνός Μυρτιάς), Δημήτρης Σίμος (Τ) (ΑΕ Βάλτου), 
Φημολογία: Μπάμπης Βαμβακάς (Άρης Λεπενούς)

Προπονητής: Παναγιώτης Τούρκας
Έναρξη προετοιμασίας: 1 Αυγούστου

Ήρθαν: Νίκος Σπυριλιώτης (Απόλλων Δοκιμίου), Γιώργος Αριστόπουλος (ΠΑΟΚ Καλυβίων), Χρήστος Κυτούγιας (ΑΕ Βάλτου), Σταύρος Μπαντής (Ολυμπιακός Παναιτωλίου), Νίκος Ταράτσας (Τ)
Έφυγαν: Τζουλιάνο Μούτσα (Επισκοπή Ρεθύμνου), Δημήτρης Ξανθόπουλος (Αμφίλοχος)
Φημολογία:

Προπονητής: Γιώργος Ζήκος
Έναρξη προετοιμασίας: 1 Αυγούστου

Ήρθαν: Σήφης Μπούσγος (Κεραυνός Μυρτιάς), 
Έφυγαν: Πάνος Γούργαρης (Τρίκαρδος Κατοχής), 
Φημολογία:

Προπονητής: Ανδρέας Κονδύλης
Έναρξη προετοιμασίας: 3 Αυγούστου

Ήρθαν: Μάνθος Λιάροςλπίδα Σαπών Κομοτηνής), Φώτης Μάκος (Ολυμπιακός Παναιτωλίου), Γιώργος Κόκκαλης (Κεραυνός Μυρτιάς), Θανάσης Καμμένος (Ναυπακτιακός Αστέρας), Πάνος Ντζάλας (Κεραυνός Μυρτιάς)
Έφυγαν: Πάνος Καρύμπας (Φλόγα Παλαιομάνινας)
Φημολογία: Γιώργος Κόκκαλης (Κεραυνός Μυρτιάς), Θανάσης Καμμένος (Ναυπακτιακός)

Προπονητής: Ηρακλής Στασινός
Έναρξη προετοιμασίας: 25 Ιουλίου

Ήρθαν: Δήμος Πελεκάνος (Θύελλα Αγίου Ανδρέα), Γιώργος Μπρέσιακας (Νέος Θέρμιος Απόλλων), Δημήτρης Ρόκκος (Κ17 Παναιτωλικός), Νίκος Ζίγκηρης (ΑΕ Καραϊσκάκης), Κωνσταντίνος Παπαλέξης (Αμφίλοχος), Φώτης Βασιλόπουλος (Τ) (Ιδομενέας Εμπεσσού),  Τζουλιάνο Ζοτάϊ (Ακαρνανικός Φυτειών), Διονύσης Μαυρομάτης (Μεδεών Κατούνας), Ηρακλής Πατσιαλός, Κώστας Μερισιώτης, 
Έφυγαν: 
Φημολογία: Βασίλης Ζαχαράκης (Φλόγα), Χρήστος Κωστακιώτης

Προπονητής: Βασίλης Παστρωμάς
Έναρξη προετοιμασίας: 3 Αυγούστου

Ήρθαν: Στάθης Θώδης (Κεραυνός Μυρτιάς), Στέφανος Φραγκούλης (Φλόγα Παλαιομάνινας), Χρήστος Αγγέλης (Νέος Θέρμιος Απόλλων), Αλέξανδρος Θεοδωρίδης (Α.Ο. Παλαίρου), Χρήστος Κυτούγιαςδομενέας Εμπεσσού), Στάθης Τζαμαλής (Νέος Θέρμιος Απόλλων), Νίκος Νικολογιάννης (Δόξα Καινουρίου), Γιάννης Λαμπρακόπουλος (Αμφίλοχος), Πάνος Χόντος (Αετός Σταμνάς), Δημήτρης Σίμος (Τ) (Απόλλων Δοκιμίου, 
Έφυγαν: Γιώργος Σαμψώνας (Παναμβρακικός Μπούκας), Μπισμπίκης Φάνης (Δόξα Καινουρίου), Κώστας Ζαχαράκης (ΠΑΟ Καλυβίων), Χρήστος Κυτούγιας (Αναγέννηση Θέρμου), 
Φημολογία:

Προπονητής: Γιάννης Μακρής
Έναρξη προετοιμασίας: 25 Ιουλίου

Ήρθαν: Αλέξης Ρόκκος (Κεραυνός Μυρτιάς), Γιώργος Σαμψώνας (ΑΕ Βάλτου), Θανάσης Καβαλάρης (Θεσπρωτός), Πάνος Τσιούνης (Αμφίλοχος), Αποστόλης Τσιούνης (Πύδνα Κίτρους Πιερίας), Μπάμπης Κάκκος (Αμφίλοχος), Κώστας Φωτόπουλος (Φλόγα Παλαιομάνινας), Βαγγέλης Κοκώνης (Νέος Θέρμιος Απόλλων), Γιώργος Κάκκος (Αλικυρναϊκός), Πάρης Χαρδαλιάς (Μεδεών Κατούνας), Φάνης Λαγοπάτης (Ιδομενέας Εμπεσσού), 
Έφυγαν: Μπάμπης Αργύρης (Ομόνοια Κεχρινιάς)
Φημολογία: 

Προπονητής: Βαλάντης Ζώης
Έναρξη προετοιμασίας: 3 Αυγούστου

Ήρθαν: Μπούρος Αλέξανδρος (Κεραυνός Μυρτιάς), Παντελής Παναγιωτόπουλος (Απόλλων Δοκιμίου), Πάνος Καρύμπας (Θύελλα Παραβόλας), Πάρης Ψηφής (Νέος Θέρμιος Απόλλων), Πάνος Στριμμένος (Α.Ε. Μεσολογγίου), Θανάσης Μίκας (Κεραυνός Μυρτιάς), Ντίνος Φάτσαλης (Κεραυνός Μυρτιάς), Κώστας Πιστιόλης (Ναυπακτιακός Αστέρας)
Έφυγαν: Βαγγέλης ΑντωνόπουλοςΓιώργος Καραγκούνης (Τηλυκράτης Λευκάδας), Σωτηρης Κόκκαλης (Επισκοπή), Στέφανος Φραγκούλης (ΑΕ Βάλτου), Σπύρος Σωτηρόπουλος (Αχαϊκή), Κώστας Φωτόπουλος (Παναμβρακικός Μπούκας), Γιάννης Μιχάλης (Τ) (ΠΑΟΚ Καλυβίων), Ηλίας Κοκώνης (ΑΟ Ρηγανά), 
Φημολογία: Κώστας Πιστιόλης (Ναυπακτιακός)

Προπονητής: Κώστας Γιωτόπουλος
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν: Θέμης Ζαφείρης (Αστέρας Αγρινίου), Αλέξανδρος Καρφής (Αστέρας Καμαρούλας), Κώστας Κοκώνης (Νέος Θέρμιος Απόλλων), Παρασκευάς Σαμψώνας (Κεραυνός Μυρτιάς), Χρήστος Στρεμμένος (Αρης Πετεινού Ξάνθης), Κώστας Προβίδας (Κεραυνός Μυρτιάς), Δημήτρης Τύμπας (Ιδομενέας Εμπεσσού), Γιάννης Βασιλάρης (Νέος Θέρμιος Απόλλων), Ανδρέας Ευθυμίου (Νέος Θέρμιος Απόλλων), Δημήτρης Ξανθόπουλος (Αναγέννηση Θέρμου)
Έφυγαν: Πάνος Τσιούνης (Παναμβρακικός Μπούκας), Νίκος Πανταζή (Νέος Θέρμιος Απόλλων), Γιάννης Λαμπρακόπουλος, Σταμούλης Μπουμπούλης, Σπύρος Κοκώνης, Μπάμπης Κάκκος (Παναμβρακικός Μπούκας), Στάθης Νάκας (Επισκοπή Ρεθύμνου), Κωνσταντίνος Παπαλέξης (Αμβρακικός Λουτρού), Θανάσης Μιχαλόπουλος (ΑΕΜ), Γιάννης Λαμπρακόπουλος (Α.Ε.Βάλτου), Κώστας Παπαλέξης (Αμβρακικός Βόνιτσας), 
Φημολογία: Φώτης Βασιλόπουλος

Προπονητής:  Μάκης Μπότσιος
Έναρξη προετοιμασίας: 17 Αυγούστου

Ήρθαν: Νίκος Κουντούρης (Α.Ο.Αρχοντοχωρίου),
Έφυγαν:
Φημολογία:


Προπονητής: Τάσος Σπαής
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν: Παπαδόπουλος Δημήτρης (Αετός Σταμνάς), Mπούκαρης Μπάμπης (Θύελλα Αγίου Ανδρέα), Μπούκαρης Πολύκαρπος (Θύελλα Αγίου Ανδρέα),   Κουτσούμπας Παναγιώτης (Θύελλα Αγίου Ανδρέα), Γιώργος Παπαδόπουλος (ΠΑΟ Καλυβίων), 
Έφυγαν: Χρήστος Ευαγγελόπουλος (Θύελλα Αγίου Ανδρέα), Ηλίας Καλύβας (Κεραυνός Γαβαλούς), 
Φημολογία: 


Προπονητής: Νίκος Μπόλης
Έναρξη προετοιμασίας: 1 Αυγούστου

Ήρθαν:  Χρήστος Μακρής (Απόλλων Δοκιμίου),  Φάνης Μπισμπίκης (Α.Ε.Βάλτου), Χρήστος Γιώτης (ΑΕΚ Αγίου Κων/νου), Χρήστος Μπαρδάκης (ΠΑΟ Αγρινίου), 
Έφυγαν: Βασίλης Μήτσου (Ρόδο), Νίκος Νικολογιάννης (ΑΕ Βάλτου)
Φημολογία: 

Προπονητής: 
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:
Έφυγαν: Χρήστος Κυτούγιας (Α.Ε. Βάλτου), Φώτης Βασιλόπουλος, Κώστας Τριφέρης, Δημήτρης Τύμπας (Αμφίλοχος), Φώτης Βασιλόπουλος (Τ) (Αμβρακικός Λουτρού), Φάνης Λαγοπάτης (Πανμβρακικός Μπούκας), 
Φημολογία:


Προπονητής: 
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:
Έφυγαν: Δημήτρης Παπαδόπουλος (Αράκυνθος Ματαράγκας), Δημήτρης Ζωγράφος (Αστέρας Καμαρούλας), Φρανκ Λίλα (Νέος Θέρμιος Απόλλων), Ηλίας Κοκώνης, Τάκης Αριστόπουλος, Αλέξανδρος Κ.Φούντας , Πάνος Χόντος (ΑΕ Βάλτου), ,Γαβριήλ Τσιλιπάνος, Σωτήρης Τσιλιπάνος, 
Φημολογία:

Προπονητής: Σωτήρης Πασσάς
Έναρξη προετοιμασίας: 22/8

Ήρθαν:  Γιώργος Παπασπύρος (Α.Ο.Ζευγαρακίου), Γιώργος Κοκορώνης (Α.Ο.Ζευγαρακίου), Σχώρης Δημήτρης (Α.Ο.Ζευγαρακίου), Γιώργος Παπαευθυμίου (Επέστρεψε από δανεισμό)
Έφυγαν: Γιώργος Κωστόπουλος ύελλα Αγίου Ανδρέα), Θωμάς Τσιάκαλος (Θύελλα Αγίου Ανδρέα), Βαγγέλης Νταραντούμης (Θύελλα Αγίου Ανδρέα), Καλλιμάνης Δημήτρης (δανεικός σε ομάδα της Αθήνας), Χρήστος Θεοδωρόπουλος (Αχιλλέας Γραμματικούς), 
Φημολογία:


Προπονητής: Θόδωρος Βαϊνάς
Έναρξη προετοιμασίας: 17 Αυγούστου

Ήρθαν: Κώστας Ζαχαράκης (ΑΕ Βάλτου), Πάνος Σαμαράς (Κεραυνός Μυρτιάς), Χρήστος Πατσαούρας (Κεραυνό Μυρτιάς), Γιάννης Μιχάλης (Τ) (Φλόγα Παλαιομάνινας), Χρήστος Κουτσοσπύρος
Έφυγαν: Γιώργος Αριστόπουλος (Αναγέννηση Θέρμου), Νίκος Μυλωνάς (Θέρμιος Απόλλων), Γιάννης Μυλωνάς (Νέος Θέρμιος Απόλλων), Σωτήρης Τασούλης (Νέος Θέρμιος Απόλλων), Γιώργος Παπαδόπουλος (Αράκυνθος Ματαράγκας), Γιώργος Κόκκοτος (Νέος Θέρμιος Απόλλων),
Φημολογία:


Προπονητής: Δημήτρης Ξηρός
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν: Βασίλης Φονταλής (Παιδικό Α.Ε.Μ.), Πολύβιος Κοϊνης (ΑΕΜ), Σώζων Πασπαλιάρης (Ακαδημίες ΑΕΜ), Γιώργος Ζωγράφος (ΓΟΜ), Χρήστος Ματσίγκας (Ακαδημία ΑΕΜ), Σπύρος Παππάς (Ακαδημία ΑΕΜ)
Έφυγαν: Γιώργος Κοσσόβας (Ομηρος Νεοχωρίου), Δημήτρης Βρέττας (Ομηρος Νεοχωρίου),  Δημήτρης Ρέγκλης (Τ) (Ηρακλής Μεσολογγίου), 
Φημολογία:


Προπονητής: Βασίλης Παστρωμάς
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:
Έφυγαν: Γιώργος Σκαρλάτος (Αλικυρναϊκός Αγίου Θωμά), Νίκος Τσακανίκας (Ακαδημία Ευηνοχωρίου), Γιώργος Γεωργίου (Ακαδημία Ευηνοχωρίου), Σπύρος Μακρής (Άρης Αιτωλικού), Γιώργος Μόκκας (Ακαδημία Ευηνοχωρίου), Διαμαντόπουλος Ιωάννης (Ακαδημία Ευηνοχωρίου), Γιώργος Ζωγράφος (Αστέρας Μεσολογγίου),
Φημολογία:


Προπονητής: Άρης Μεταξούλης
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν: Κώστας Βαλτογιάννης (Ομηρος Νεοχωρίου), Σίμος Βαλτογιάννης (Ομηρος Νεοχωρίου), Πάνος Γούργαρης (Αχελώος Αγγελοκάστρου), Παναγιώτης Κουκουρδέλης (Ηρακλής Αστακού), Νίκος Κούσουλας (Αρης Αιτωλικού), Σπύρπς Λαχανάς
Έφυγαν:
Φημολογία: 


Προπονητής: Μάκης Κουρνέτας
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν: Αγγελος Μπαλαμπάνης (Αλικυρναϊκός Αγίου Θωμά), Γιώργος Σακαρέλος (Ακαδημία Ευηνοχωρίου), 
Έφυγαν: Δημήτρης Σαρρής, Μίλτος Τσαπόκου (Νέος Θέρμιος Απόλλων), Νίκος Ρισβάς (ΑΕΜ), Αλέξανδρος Παναγιωτόπουλος (Α.Ε. Μεσολογγίου), Χρήστος Κοκώρης (Α.Ε. Μεσολογγίου)
Φημολογία:


Προπονητής: Σπύρος Χαϊδάκης
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν: Ηλίας Κουλογιάννης οσειδών Πατρών), Γιώργος Σκαρλάτος (Γ.Ο. Μεσολόγγι), Δημήτρης Χολέβας, Γιώργος Βασιλείου (Κ15 Παναιτωλικού), Δημήτρης Πασπαλιάρης (Ακαδημία Ευηνοχωρίου), 
Έφυγαν: Αγγελος Μπαλαμπάνης (Αναγέννηση Μεσολογγίου), Βασίλης Αθανασόπουλος. Γιώργος Κάκκος (Παναμβρακικός Μπούκας), Νίκος Μπότας (Ομηρος Νεοχωρίου), Νεκτάριος Ζέρβας (ΑΕΜ), Δημήτρης Σακελαρόπουλος (ΑΕΜ), Δήμος Γαβρίνας (ΑΕΜ), Χρήστος Μαντέλος (ΑΕΜ), Λάζαρος Φράγκος (Αρης Αιτωλικού)SULA ETNOR (Ακαδημία Ευηνοχωρίου), θανάσης Φλωρόπουλος (Ακαδημία Ευηνοχωρίου), Λάζαρος Φράγκος (Αρης Αιτωλικού), Δημήτρης Σούλας (Ακαδημία Ευηνοχωρίου),
Φημολογία:


Προπονητής: Φώτης Δημητρόπουλος
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:
Έφυγαν:
Φημολογία:

Προπονητής: 
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν: Δημήτρης Ζωγράφος (Αετός Σταμνάς), Δημήτρης Σαλαγιάννης (Κ17 Παναιτωλικός), Κώστας Αθανασόπουλος (Ατλαντες Αγρινίου),
Έφυγαν: Αλέξανδρος Καρφής (Αμφίλοχος), 
Φημολογία:


Προπονητής: Δημήτρης Λώλος
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:  Χρήστος Ευαγγελόπουλος (Αράκυνθος Ματαράγκας),  Θωμάς Τσιάκαλος (Α.Ο. Παπαδατών), Γιώργος Κωστόπουλος (Α.Ο. Παπαδατών), Πέτρος Κρανιάς, Βαγγέλης Νταραντούμης (Α.Ο. Παπαδατών)
Έφυγαν: Δημοσθένης Πελεκάνος (Αμβρακικός Λουτρού), Mπούκαρης Μπάμπης (Αράκυνθος Ματαράγκας), Μπούκαρης Πολύκαρπος ((Αράκυνθος Ματαράγκας)),   Κουτσούμπας Παναγιώτης (Αράκυνθος Ματαράγκας), Δημήτρης Χαμηλός, Χαράλαμπος Πρεβέντζας (Κεραυνός Γαβαλούς)
Φημολογία: 


Προπονητής: 
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:
Έφυγαν: Αλέξανδρος Σταμάτης, Κώστας Ζώης (Κεραυνός Ποταμούλας), Χρήστος Μπαρδάκης (Δόξα Καινουργίου), Κώστας Παπαϊωάννου (Αχιλλέας Γραμματικούς),
Φημολογία:


Προπονητής: 
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν: Δημήτρης Παναγόπουλος (Ναυπακτιακός Αστέρας), Σωτήρης Λαουρδέκης (Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς), Γιώργος Θανασιός (Ατρόμητος Αντιρρίου), Δημήτρης Τσοπανάς (Νέους Ναυπάκτου)
Έφυγαν:
Φημολογία:


Προπονητής: Κώστας Λιαπίκος
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:
Έφυγαν:
Φημολογία:


Προπονητής: Θόδωρος Μουχάνης
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν: Δημήτρης Μικρόπουλος (ΑΕΚ Αγίου Κων/νου)), Ηλίας Κοκώνης (Φλόγα Παλαιομάνινας), 
Έφυγαν:
Φημολογία:


Προπονητής: Παναγιώτης Ασπρογιάννης
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν: Κώστας Ζώης (ΠΑΟ Αγρινίου)
Έφυγαν: Καψάλης Φώτης (Αχιλλέας Γραμματικούς), 
Φημολογία:


Προπονητής: 
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:
Έφυγαν:
Φημολογία:


Προπονητής: 
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:
Έφυγαν:
Φημολογία:


Προπονητής: Αλέξανδρος Ψυλιάς
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:
Έφυγαν:
Φημολογία:


Προπονητής: 
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:
Έφυγαν: Πάρης Χαρδαλιάς (Παναμβρακικός Μπούκας), Διονύσης Μαυρομάτης (Αμβρακικός Λουτρού), Θοδωρής Μάνθος (Ομόνοια Κεχρινιάς)
Φημολογία:


Προπονητής: Σπύρος Μπανάκας
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:  Φώτης Καψάλης (Κεραυνός Ποταμούλας), Χρήστος Θεοδωρόπουλος (Α.Ο.Παπαδατών), Κώστας Παπαϊωάννου (ΠΑΟ Αγρινίου), Νίκος Κούστας (Κ15 Παναιτωλικός), 
Έφυγαν:
Φημολογία:


Προπονητής: 
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν: Μπάμπης Αργύρης (Παναμβρακικός Μπούκας), Θοδωρής Μάνθος (Μεδεών Κατούνας)
Έφυγαν:
Φημολογία:


Προπονητής: 
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:
Έφυγαν: Θέμης Ζαφείρης (Αμφίλοχος), Βαγγέλης Κοκώνης
Φημολογία:


Προπονητής: Γιάννης Γουλής
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν: Νίκος Τσακανίκας (ΓΟΜ), Γιώργος Γεωργίου (ΓΟΜ), Γιώργος Ντελέπης, Γιώργος Μόκκας, Θανάσης Φλωρόπουλος (Αλικυρναϊκός), SULA ETNOR (Αλικυρναϊκός), Γιάννης Διαμαντόπουλος (ΓΟΜ), Δημήτρης Σούλας (Αλικυρναϊκός Αγίου Θωμά),
Έφυγαν: Γιώργος Σακαρέλος (Αναγέννηση Μεσολογγίου), Δημήτρης Πασπαλιάρης (Αλικυρναϊκός), 
Φημολογία:


Προπονητής: 

Ήρθαν:
Έφυγαν: Στάθης Θώδης (ΑΕ Βάλτου), Αλέξης Ρόκκος (Παναμβρακικό), Αλέξης Μπούρος (Φλόγα), Χρήστος Γκορόγιας (Δόξα Καινουρίου), Σίφης Μπόυσγος, Πάρης Σαμψώνας (Αμφίλοχος), Κώστας Προβίδας (Αμφίλοχος), θανάσης Μίκας (Φλόγα), Χρήστος Πατσαούρας (ΠΑΟΚ), Πάνος Σαμαράς (ΠΑΟΚ)
Φημολογία:


Προπονητής: 
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:
Έφυγαν: Γιάννης Πέττας (Κεραυνός Γαβαλούς), 
Φημολογία:


Προπονητής: 
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:
Έφυγαν:

Φημολογία:


Προπονητής: 
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:
Έφυγαν: Φώτης Μάκος (Θύελλα Παραβόλας)
Φημολογία:


Προπονητής: 
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:
Έφυγαν: Σωτήρης Λαουρδέκης (Ακαδημία Ναυπάκτου)
Φημολογία:


Προπονητής: Γιώργος Αρμύρας
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:
Έφυγαν:
Φημολογία:

Προπονητής: 
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:
Έφυγαν:
Φημολογία:


Προπονητής: Λεωνίδας Ζαχαράτος
Έναρξη προετοιμασίας: 17 Αυγούστου

Ήρθαν:
Έφυγαν:
Φημολογία:


Προπονητής: 
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:
Έφυγαν:
Φημολογία:


Προπονητής: Νίκος Πριόνας
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν: Ηλίας Καλύβας (Αράκυνθος Ματαράγκας), Γιάννης Πέττας (ΑΕ Μακρυνειακός, Χαράλαμπος Πρεβέντζας (Θύελλα Αγίου Ανδρέα), 
Έφυγαν:
Φημολογία:


Προπονητής: Λάμπρος Καρδάρας-Τσαγιάννης
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν: Αρης Χαραμής (Ακαδημίες Παναιτωλικού), Κώστας Μουστρούφας, 
Έφυγαν:
Φημολογία:

Προπονητής: 
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν:
Έφυγαν:
Φημολογία:

Προπονητής: Γιώργος Καπώνης
Έναρξη προετοιμασίας:

Ήρθαν: Αλέξανδρος Κουτσοθόδωρος (Όμηρος Νεοχωρίου), Νίκος Κανταρέλος
Έφυγαν:
Φημολογία:

« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »