Writen by
Unknown
7:36 μ.μ.
-
0
Comments
Παρελθόν από την ομάδα του Ραύκου αποτελεί ο Ανδρέας Κούντρας. Ο Αιτωλοακαρνάνας τερματοφύλακας έμεινε ελεύθερος από την ομάδα του Ηρακλείου καθώς την επόμενη χρονιά επιστρέφει λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων στο Νομό μας και αναζητά πλέον τον επόμενο σταθμό της καριέρας του. Ο Κούντρας πήγε στο Ηράκλειο τον περασμένο Οκτώβριο και αγωνίστηκε βασικός στην Α1 Κατηγορία της Ε.Π.Σ. Ηρακλείου με το Ραύκο, ενώ τα προηγούμενα χρόνια ήταν ο βασικός τερματοφύλακας του Νέου Θέρμιου Απόλλωνα.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.