Writen by
olatagoal.gr
12:47 μ.μ.
-
0
Comments
Τα ηνία από τον πάγκο του Τρίκαρδου Κατοχής θα συνεχίσει να έχει και τη νέα χρονιά ο Αρης Μεταξούλης.
Προπονητής και διοίκηση έχουν ήδη ξεκινήσει τον προγραμματισμό και τη στελέχωση του ροστερ της νέα περιόδου. Στόχος της ομάδας τη φετινή χρονιά είναι η άνοδος.
Προπονητής και διοίκηση έχουν ήδη ξεκινήσει τον προγραμματισμό και τη στελέχωση του ροστερ της νέα περιόδου. Στόχος της ομάδας τη φετινή χρονιά είναι η άνοδος.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.