Writen by
Unknown
7:35 μ.μ.
-
0
Comments
Την πρώτη του μεταγραφή ενόψει της νέας χρονιάς στην Α΄ ΕΣΚΑΒΔΕ πραγματοποίησε η ομάδα του Παναιτωλικού. Η Διοίκηση της ομάδας ήρθε σε συμφωνία με το Βασίλη Αρκούδα που πέρσι αγωνίστηκε στη Β΄ ΕΣΚΑΒΔΕ με την ομάδα της Προοδευτικής. Ο Αρκούδας είναι 21 ετών και καλύπτει τη θέση του forward. Σύμφωνα με πληροφορίες ο περσινός βασικός κορμός της ομάδας θα διατηρηθεί και η ομάδα θα κινηθεί για παίκτες που μπορούν να βοηθήσουν τη νέα χρονιά στην Α΄ Κατηγορία.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.