ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

5 Ιουν 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες 6ης αγωνιστικής στους 14 Ομίλους των μπαράζ των πρωταθλητριών Ενώσεων



1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ
3-0
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
3-2


2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
1-0
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
3-0


3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΜΓΟ
2-0
ΝΑΟΥΣΑ - ΠΑΪΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
7-3


4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
4-3
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2-1


5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ - ΜΑΥΡΟΙ ΑΕΤΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ
2-2
ΑΟ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
4-1


6ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ
2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ
1-3


7ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
1-3
ΘΗΒΑ ΑΟ - ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ/ΙΣΤΙΑΙΑΣ
0-0


8ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ
3-2
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΜΒΡΑΚΙΑ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ
0-1


9ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
1-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
1-4


10ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
2-1
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ
4-1


11ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΖΩΦΡΙΑ
3-0


12ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ/ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ
7-1
ΑΧΑΪΚΗ - ΤΣΙΛΙΒΗ ΑΟ
4-0


13ος ΟΜΙΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΟΥ
1-1
ΛΕΡΝΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
0-1


14ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ - ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
2-1
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ - ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
2-0


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
1
ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
9
8-8
2
ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ
9
9-10
3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ
8
9-7
4
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
8
7-8




2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
1
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
15
14-5
2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
10
11-5
3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
7
5-10
4
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
3
7-17




3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
1
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
14
13-3
2
ΝΑΟΥΣΑ
11
15-7
3
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΜΓΟ
8
6-6
4
ΠΑΪΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
0
3-21




4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
14
9-5
2
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
11
7-6
3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
7
10-10
4
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1
4-9




5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
1
ΜΑΥΡΟΙ ΑΕΤΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ
11
14-7
2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
10
7-8
3
ΑΟ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
9
11-7
4
ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ
4
6-16




6ος ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
16
12-3
2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ
11
11-5
3
ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ
7
6-10
4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΟΛΟΥ
0
4-15




7ος ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
1
ΘΗΒΑ ΑΟ
14
11-4
2
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ/ΙΣΤΙΑΙΑΣ
10
12-5
3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
10
8-8
4
ΑΙΟΛΟΣ
0
5-19




8ος ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
1
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014
14
14-4
2
ΑΜΒΡΑΚΙΑ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ
11
11-9
3
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
6
5-8
4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ
3
10-19




9ος ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ*
11
8-2
2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
11
10-5
3
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
5
7-8
4
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ*
3
5-15




10ος ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ
18
19-2
2
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
10
8-4
3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ
4
3-14
4
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ**
1
6-16




11ος ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
14
11-0
2
ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ
13
8-5
3
ΖΩΦΡΙΑ
4
5-12
4
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
3
3-10




12ος ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
1
ΑΧΑΪΚΗ
13
12-5
2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ/ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
13
16-5
3
ΤΣΙΛΙΒΗ ΑΟ
8
10-11
4
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ
0
4-21




13ος ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
1
ΑΟ ΠΥΛΟΥ
11
6-2
2
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
11
9-7
3
ΛΕΡΝΑ
8
5-5
4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
2
4-10




14ος ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
1
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ
11
11-4
2
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
10
6-6
3
ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
7
6-10
4
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
5
3-6


* Η απόφαση για το παιχνίδι Α.Ο. Αιγάλεω - Προοδευτική θα βγει την Πέμπτη.
** Ο Αίγειρος Μυστεγνών έχει -2 βαθμούς.
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »