ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

20 Μαΐ 2016

Ο Παναγιωτόπουλος στο Α.Ο. Αρχοντοχωρίου - Ολυμπιακός Παναιτωλίου

Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ. Ο Βασίλης Παναγιωτόπουλος θα είναι ο διαιτητής της αναμέτρησης του Α.Ο. Αρχοντοχωρίου με τον Ολυμπιακό Παναιτωλίου, ο Βασίλης Λιόνας στον τελικό προπαίδων και ο Μιχάλης Ματσούκας στον τελικό του παιδικού.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου:

                                            ΚΩΔΙΚΟΣ
                                                ΑΓΩΝΑ       ΣΑΒΒΑΤΟ  21-5-2016  ΩΡΑ  09:45  (JUNIORS)
ΕΜΙΛΕΩΝ 1                           321           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
ΕΜΙΛΕΩΝ 2                           322           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
ΕΛΠΙΔΩΝ 1                           323           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΕΛΠΙΔΩΝ 2                           324           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  21-5-2016  ΩΡΑ  11:00  (PROJUNIOR’S)
ΕΜΙΛΕΩΝ 1                           325           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΑΕΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
ΕΛΠΙΔΩΝ 1                           326           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΕΛΠΙΔΩΝ 2                           327           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΠΠΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  21-5-2016  ΩΡΑ  17:30
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              933           ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΑΨΑΛΗΣ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  21-5-2016  ΩΡΑ  18:00 (JUNIORS)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         328           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
KICKOF                                  329           ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥΟΜΗΡΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ
ΚΑΝΑΡΙΝΙΩΝ                       330           ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  22-5-2016  ΩΡΑ  10:30  (JUNIORS)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 1                       331           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 2                        332          ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ2- ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ 22-5-16 ΩΡΑ 11.45 (PROJUNIORS)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 1                       333           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  22-5-2016  ΩΡΑ  17:45 (JUNIORS)
ΑΣΤΑΚΟΥ                              334           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  22-5-2016  ΩΡΑ  18:30 (ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             335           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΑΤΛΑΝΤΕΣΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  22-5-2016  ΩΡΑ  20:00  (ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             336           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΚΕΚΕΛΟΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ---
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »