ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

6 Μαΐ 2016

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ. Ο Χριστόφορος Καραβασίλης θα είναι ο διαιτητής της αναμέτρησης του Α.Ο. Αρχοντοχωρίου με την Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς.

Αναλυτικά:

                                            ΚΩΔΙΚΟΣ
                                                ΑΓΩΝΑ       ΣΑΒΒΑΤΟ  7-5-2016  ΩΡΑ  09:30  (JUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ 1                           288           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ
ΕΛΠΙΔΩΝ 2                           289           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  7-5-2016  ΩΡΑ  10:00 (PROJUNIORS)
ΕΜΙΛΕΩΝ                              295           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  7-5-2016  ΩΡΑ  10:00  (JUNIORS)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         290           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΕΜΙΛΕΩΝ                              296           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  7-5-2016  ΩΡΑ  10:45  (PROJUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ 1                           291           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ
ΕΛΠΙΔΩΝ 2                           292           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  7-5-2016  ΩΡΑ  11:30 (JUNIORS)
ΕΜΙΛΕΩΝ                              301           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  7-5-2016  ΩΡΑ  15:30  (JUNIORS)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           293           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  7-5-2016  ΩΡΑ  16:45  (JUNIORS)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           294           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  7-5-2016  ΩΡΑ  17:30
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         930           ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΤΗΡΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  7-5-2016  ΩΡΑ  18:00  (PROJUNIORS)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           297           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  7-5-2016  ΩΡΑ  18:00 (JUNIORS)
KICKOF                                  299           ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΟΥΖΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
ΚΑΝΑΡΙΝΙΩΝ                       300           ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  7-5-2016  ΩΡΑ  19:15  (PROJUNIORS)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           302           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  8-5-2016  ΩΡΑ  10:30  (PROJUNIORS)
ΛΟΥΤΡΟΥ                              298           ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  8-5-2016  ΩΡΑ  17:30  (PROJUNIORS)
ΑΣΤΑΚΟΥ                              303           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  8-5-2016  ΩΡΑ  19:00 (JUNIORS)
ΑΣΤΑΚΟΥ                              304           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΚΕΚΕΛΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                             ---
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »