ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

13 Μαΐ 2016

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ. Ο Ματσούκας θα είναι στην αναμέτρηση του Ολυμπιακού Παναιτωλιου με την Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς.

Αναλυτικά:

                                            ΚΩΔΙΚΟΣ
                                                ΑΓΩΝΑ       ΣΑΒΒΑΤΟ  14-5-2016  ΩΡΑ  09:45  (JUNIORS)
ΕΜΙΛΕΩΝ 2                           305           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ
ΕΜΙΛΕΩΝ 1                           306           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  14-5-2016  ΩΡΑ  10:00 (PROJUNIORS)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1       307           ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  14-5-2016  ΩΡΑ  10:00 (JUNIORS)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2       308           ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΟΥΖΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  14-5-2016  ΩΡΑ  10:30  (JUNIORS)
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          309           ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  14-5-2016  ΩΡΑ  11:00  (PROJUNIORS)
ΕΜΙΛΕΩΝ 1                           310           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΡΟΒΙΔΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  14-5-2016  ΩΡΑ  11:30 (JUNIORS)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ           311           ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  14-5-2016  ΩΡΑ  17:30 (PROJUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ                               312           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5 – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  14-5-2016  ΩΡΑ  17:30 (JUNIORS)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             313           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΑΘΑ
ΛΟΥΤΡΟΥ                              314           ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  14-5-2016  ΩΡΑ  19:00  (JUNIORS)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             315           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΑΘΑ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  15-5-2016  ΩΡΑ  09:30  (PROJUNIORS)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             316           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  15-5-2016  ΩΡΑ  11:00  (PROJUNIORS)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             317           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  15-5-2016  ΩΡΑ  17:00  (PROJUNIORS)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         318           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  15-5-2016  ΩΡΑ  17:30 (JUNIORS)
ΚΑΝΑΡΙΝΙΩΝ                       319           ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  15-5-2016  ΩΡΑ  17:30
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             931           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ - ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                                      ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  15-5-2016  ΩΡΑ  19:00 (JUNIORS)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         320           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. - ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΚΕΚΕΛΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »