ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

26 Απρ 2016

1o Πασχαλινό τουρνουά


Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων του Πασχαλινού Τουρνουά με τις παιδικές ομάδες και τις projunior που διοργανώνει η ακαδημία "Άτλαντες Αγρινίου"στις εγκαταστάσεις της στο Δοκίμι Αγρινίου.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ  ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ
1  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  -Μεγάλη Δευτέρα 
Α.Ο ΡΙΓΑΝΗΣ -    ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ                                                      10:00
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                                    11.30
ΡΕΠΟ ΑΤΛΑΝΤΕΣ

                                             
  2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -Μεγάλη Τρίτη

ΑΤΛΑΝΤΕΣ - ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΑΡΑΓΚΑΣ                                                    10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ- Α.Ο ΡΙΓΑΝΑΣ                                                             11.30 
ΡΕΠΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

                                           
  3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-Μεγάλη Τετάρτη
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΝΤΕΣ                                                             11.30
ΡΕΠΟ - Α.Ο ΡΙΓΑΝΑΣ

                                              4&5 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -Μεγάλη Πέμπτη

Α.Ο ΡΙΓΑΝΑΣ - ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                             10:00
ΑΤΛΑΝΤΕΣ-  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ                                                       11:30
ΡΕΠΟ - ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

                                                 
ΑΤΛΑΝΤΕΣ - Α.Ο ΡΙΓΑΝΑΣ                                                                10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ                                 11.30
ΡΕΠΟ -ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

             
ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΜΠΤΗ           ΤΕΛΙΚΟΣ


ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ  PROJUNIOR ΟΜΑΔΩΝ


1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-Μεγάλη Δευτέρα
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΑΡΑΓΚΑΣ-  ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ            10.00
ΑΤΛΑΝΤΕΣ-  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ.                                     11:00

                                       
                2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-Μεγάλη Τρίτη 
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ                               10.00
ΑΤΛΑΝΤΕΣ= ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                                     11:30
                                                

     3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-Μεγάλη Τετάρτη
ΑΤΛΑΝΤΕΣ -ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                                              10.00
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ         11:30
                                                      

  Μεγάλος Τελικός -Μεγάλη Πέμπτη 10:00
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »