ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

11 Απρ 2016

Οι αγώνες της ΕΠΣΝΑ από τις 16 έως τις 20 Απριλίου

Το πρόγραμμα των αγώνων του ερχόμενου Σαββατοκύριακου και της επόμενης Τετάρτης ανακοίνωσε η ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  09:30  (JUNIORS)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  10:00  (PROJUNIORS)
ΠΑΛΙΑΤΣΑ 2                           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  10:00  (JUNIORS)
ΠΑΛΙΑΤΣΑ 1                           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΕΛΠΙΔΩΝ 1                             ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1
ΕΛΠΙΔΩΝ 2                             ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  10:45  (JUNIORS)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                            ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  11:30  (PROJUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ 1                             ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΠΑΛΙΑΤΣΑ 2                           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  11:30  (JUNIORS)
ΠΑΛΙΑΤΣΑ 1                           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  12:00  (PROJUNIORS)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  13:15  (PROJUNIORS)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  15:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  15:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                  ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  16:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  17:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  17:00
ΘΕΡΜΟΥ                                 Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  16-4-2016  ΩΡΑ  18:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  17-4-2016  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  17-4-2016  ΩΡΑ  11:30  (PROJUNIORS)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  17-4-2016  ΩΡΑ  17:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΘΕΡΜΟΥ                                 Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  17-4-2016  ΩΡΑ  17:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ                 ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
                                                  ΤΕΤΑΡΤΗ  20-4-2016  ΩΡΑ  17:00
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »