ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

18 Μαρ 2016

Ορισμός διαιτητών 19-20/03/2016

 ΑΓΩΝΑ             ΣΑΒΒΑΤΟ  19-3-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             194           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΩΡΑΙΤΗΣ – ΡΙΣΑΝΟΥ - ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΑΘΑ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  19-3-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          195           ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  19-3-2016  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   196           ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΙΟΝΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΘΕΡΜΟΥ                                197           Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΓΙΑΣ - ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                198           ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ - ΛΑΖΟΥΡΑΣ
ΙΑΤΡΟΣ:                                                      ΤΣΟΠΑΝΑΣ
                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ  19-3-2016  ΩΡΑ  15:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             823           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΛΙΟΝΑΣ – ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ
ΥΠΕΥΘ. ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                                                 ΚΟΡΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             824           ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ  ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΑΨΑΛΗΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       825           ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΡΕΝΤΙΦΗΣ- ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ:                                                      ΤΣΟΠΑΝΑΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           826           ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΜΩΡΑΙΤΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ                           827           ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΛΑΥΡΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΘΕΡΜΟΥ                                828           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       829           ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         830           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           831           ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΜΠΑΚΑΣ- ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ
ΡΗΓΑΝΑ                                 832           ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΙΑΣΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                833           ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤ/ΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        834           ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ - ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                         835           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΚΟΥΣΤΑ - ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                         836           ΔΑΦΝΗ Μ. ΧΩΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΚΑΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΜΑΡΑ
ΛΕΠΕΝΟΥΣ                           837           ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΡΙΝΑΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ:                                                      ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                  ΧΡΕΛΙΑΣ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  20-3-2016  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΜΙΛΕΩΝ                              199           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ - ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  20-3-2016  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΛΠΙΔΩΝ                               200           ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  20-3-2016  ΩΡΑ  11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΑΣΤΑΚΟΥ                              201           ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. - ΠΑΛΙΟΥΡΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  20-3-2016  ΩΡΑ  11:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             838           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΤΕΓΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΡΑΠΤΗ
ΛΕΠΕΝΟΥΣ                           839           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΖΑΡΚΑΔΑ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  20-3-2016  ΩΡΑ  12:15  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΕΜΙΛΕΩΝ                              202           ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. - ΛΑΖΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
                                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ  20-3-2016  ΩΡΑ  15:00
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                        840           ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΝΙΚΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΜΠΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        841           ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΝΤΖΑΝΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΣΑΗ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         842           ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. - ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ                   843           ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             844           ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΚΙΑΦΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                                       ΤΕΓΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   845           ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΑΛΥΒΑΣ - ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                           ΜΟΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΚΑΠΝΙΣΗ
ΛΟΥΤΡΟΥ                              846           ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΣΗΜΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΕΜΠΕΣΣΟΥ                           847           ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΠΑΠΠΑΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΑΕΤΟΥ                                    848           ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΖΑΝΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΤΟΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΛΑΣΠΙΤΗ
ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ              849           ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ - ΠΡΟΒΙΔΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΙΩΑΝΝΟΥ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                     850           ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΜΠΑΚΑΣ - ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                         ΖΕΡΒΑΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ             851           ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                               ΑΓΓΕΛΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. - ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                    ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                        ΜΠΟΝΙΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.
                    ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                             ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
                  
« ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ
ΕΠΟΜΕΝΟ »