Writen by
olatagoal.gr
8:58 μ.μ.
-
0
Comments
Τραυματίες αποχώρησαν από το χθεσινό φιλικό με τη Δόξα στο Καινούργιο ο Μπαλάφας Φώτης και ο Χρήστος Σπυρόπουλος του Αετού Σταμνάς. Ο Μπαλάφας αποχώρησε στα πρώτα λεπτά του αγώνα όταν δέχτηκε μαρκάρισμα από πίσω από τον αντίπαλό του με αποτέλεσμα να τραυματιστεί στον αστράγαλο ενώ ο τερματοφύλακας Σπυρόπουλος σε μια έξοδό του εκτός περιοχής στην προσπάθεια να απομακρύνει την μπάλα συγκρούστηκε με συμπαίκτη του. Η σοβαρότητα των τραυματισμών των δύο παικτών θα εκτιμηθεί τις επόμενες ημέρες.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.